Turkcell Bedava İnternet 2021

1 GB hediye internet CarrefourSA’dan

CarrefourSA, mağazada alışveriş yapan kullanıcılara 1 GB hediye internet dağıtıyor. Hediye internet kampanyasına katılmak isteyen müşteriler için oldukça düşük bir miktar belirleyen firma, kampanyaya Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcılarının katılabileceğini de açıklıyor.

İnternet, günümüzde en çok kullanılan teknolojilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak 1950’li yıllarda bilgisayarların ortaya çıkmaya başlaması ile birlikte fikir olarak düşünülen internet, 1960’lı yıllardan sonra çalışmalarına başlanan bir teknoloji haline geldi. 1970’li yıllarda ise ilk testleri yapılan internet o zamanlar bilgi alışverişi amaçlı kullanılmaktaydı. Üniversiteler arası araştırma belgelerinin yayılmasının sağlanması hedeflenen internet 1990’lı yıllarda halka açılarak daha genel bir kullanım alanına sahip oldu. O zamanlar Kbit seviyelerinde olan internet şu anda deneyler ile TBit seviyelerine ulaşmakta.

CarrefourSA ile 1 GB hediye internetin sahibi olun

Carrefour’un 3 operatör müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu hediye internet kampanyası ile kullanıcılar hem ihtiyaçlarını görebilecek hem de internet paketinin sahibi olabilecek. Eğer Carrefour ile alışveriş yapan bir müşteriyseniz bu fırsat belki de sizin de elinize geçti. Carrefour’dan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan her müşterinin katılabildiği bu kampanya ile firma günlük 1 GB bedava internet dağıtıyor.

Alkollü içecekler ve tütün mamülleri gibi çeşitli ürünler kampanya dahilinde bulunmadığı için hesap içerisinde sayılmamaktadır. CarrefourSA kart ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler için geçerli olan bu kampanya, yurt içinde geçerli olmaktadır.

Kampanya 3 Eylül 2020’de sonlansa dahi 10 Eylül 2020’ye kadar kodlar geçerliliğini koruyor. 20 Ağustos ile 3 Eylül tarihleri arasında CarrefourSA’da CarrefourSA kartınız ile birlikte alışveriş yaptıysanız ve bu alışveriş 75 TL ve üzerine ulaştıysa, bunun yanı sıra fiş halen duruyor ise bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım için fişin alt kısmında yer alan katılım kodunu bulmalısınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri için geçerli olan 1 GB hediye internet kampanyasına kod ile birlikte katılım sağlamak için fişteki kodu 4533’e SMS olarak göndermek gerekmektedir. Bu işlem sonrasında hediye internet kısa süre içerisinde hattınıza tanımlanmış olacak.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı