Türk Telekom Bedava İnternet 2021

2020 Türk Telekom Bedava İnternet

Günümüzde birçok internet kullanıcısı mobil operatörlerden bedava internet bulmaya çalışıyor. Bu operatörlerden birisi olan Türk Telekom bedava internet konusunda kullanıcılarına birçok fırsat sunmuş durumda. Bu konuda çeşitli hediyeler ile kullanıcılara hediye internet dağıtan operatör, internet kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlıyor.

Sil Süpür ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet konusunda Sil Süpür ile zirveye çıkmış durumda. İnternet paketi kazanma şansınızın en yüksek olduğu bu kampanya sayesinde hat sahipleri bol bol internet kullanımı gerçekleştirebiliyor. Türk Telekom mobil uygulaması ile edinilen Sil Süpür uygulaması, kullanıcılara 30 GB’a kadar internet hakkı tanımlıyor. Her hafta internet kazanma şansınızın bulunduğu Sil Süpür sisteminde internetin yanı sıra farklı ödüller de kazanabilmek mümkün.

4.5G 30 GB Hediye İnternet

3G uyumlu sim kart kullanan operatör kullanıcıları için geçerli olan bu kampanyada firma 4.5G uyumlu sim kartını bayilerden ücretsiz bir şekilde alan hat sahiplerine 30 GB hediye internet fırsatı sunuyor. 4.5G uyumlu sim karta geçiş yapan kullanıcılar 4.5G 30GB yazıp 5555’e SMS atarak 30 gün boyunca 30 GB’lık internet hakkını kullanmaya başlayabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’dan Hoş Geldin Hediyesi

Türk Telekom bedava internet kapsamında yeni kullanıcılara da hediye internet dağıtıyor. Türk Telekom yeni gelen kullanıcılar için ilk ay 750 dakika konuşma, 750 SMS ve 25 GB internet dağıtıyor. 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri yüklemelerde ise 15 GB hediye interneti hat üzerine tanımlıyor. Kısacası yeni kullanıcılar 4 ay boyunca kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyaya katılım için BOLBOL yazıp 5555’e SMS gönderin.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bol Kepçe 3 GB

Şanslı Çark ile 4 GB Hediye İnternet Kazanın

Türk Telekom bedava internet için birçok kampanya sağlamaktadır. Bu fırsatlardan birisi de şanslı çark ile hediye internetin sahibi olmaktır. Bedava internet kazanmak isteyen müşteriler Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden şanslı çarkı çevirerek 4 GB’a kadar internet hakkı kazanabilir. Türk Telekom kullanıcılarına verilen internet hakkının yanı sıra birçok hediye de şanslı çark üzerinde bulunmaktadır. Katılın ve şansınızı deneyin, ücretsiz hediyeleri kaçırmayın.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı