Turkcell Bedava İnternet 2021

2020 Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyalarına katılabilmek için birçok fırsat elinin altında bulunuyor. Bedava internet kazanıp bu internetten faydalanmak için yapman gereken birkaç adım bulunmakta. Bu adımları uygulayan internet kullanıcıları hediye internetin tadını çıkararak keyifli vakitler geçirebilir.

4.5G Salla Kazan

Turkcell, 4.5G aboneleri için günlük, haftalık ve aylık bazda hediye internet kampanyaları sunuyor. Bedava internet kullanmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlayan uygulamada diğer kampanyalara göre daha fazla internet kazanma şansınız bulunuyor. Aylık 25 GB’a kadar internet paketi sunan Turkcell, 3 ay boyunca aylık internet paketleri de sağlamakta. 2017’den beri devam eden bu kampanyaya Turkcell aboneleri katılabilir, Turkcell bedava internet kapsamında bol bol internet kazanabilir.

Turkcell Bedava İnternet
Turkcell Bedava İnternet

Bip ile 5 GB Hediye İnternet Kazanın

Turkcell BİP kullanıcıları, 5 arkadaşını BİP uygulamasını kullanmaya davet ederse 5 GB hediye internet kazanıyor. 5 GB bedava internetin kullanıcı hattına tanımlanması için BİP davetini kabul eden kişinin uygulamayı kullanması gerekir. Bu sayede Turkcell’den 5 GB hediye internet kazanmanız mümkün.

4.5G’ye Geçenlere Bedava İnternet

Turkcell hattını 4.5G uyumlu bir sim karta taşıyan Turkcell kullanıcıları Turkcell firmasından 1 GB bedava internet kazanıyor. Tek yapmanız gereken Turkcell bayisine giderek hattınızı 4.5G uyumlu bir hale getirmek. Turkcell bedava internet kapsamında birçok kullanıcı bu kampanyadan yararlanmış bulunmakta.

Dergilik 1 GB İnternet Veriyor

Dergilik uygulamasını indirip kullanan kullanıcılar bedava 1 GB internet hakkı kazanıyor. Hattınıza tanımlanacak olan 1 GB internet yalnızca Dergilik uygulamasında ve yurt içinde geçerli olmakta. Bu kampanyaya ek olarak 1 hafta boyunca kullanılabilecek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Yaani Arama Motorundan 1 GB Hediye İnternet

2017 yılında piyasaya çıkan yerli arama motoru Yaani, Turkcell tarafından geliştirilmeye devam edilen bir uygulama. Turkcell bedava internet kapsamında Yaani kullanıcıları için de internet tanımlanıyor. Turkcell aboneleri, Yaani indirerek ve kullanımına başlayarak bir süre sonra 1 GB hediye internetin sahibi olabilir. İnternet kazanmak için Yaani arama motoru ile arama yapmak ve vakit geçirmek gerekir.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı