Türk Telekom Bedava İnternet 2021

3 Popüler Operatörün En iyi Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat sahipleri için zaman zaman ücretsiz internet kampanyası sağlamaktadır. Yakın zamanda operatörler müşterilerini daha çok sevindirmek adına daha büyük internet kampanyaları düzenleme kararı aldılar ve buna göre çalışmalar gerçekleştirdiler. 3 popüler operatörün en iyi bedava internet kampanyasını bu konuda sizler için açıklayacağız.

Turkcell ile Salla Kazan

Turkcell’in 4.5G’lilere özel olarak düzenlediği ücretsiz kampanyası, her 4.5G’li Turkcell müşterileri için geçerli olmaktadır. 19 Mayıs 2017 yılında başlayan kampanya, bu zamana kadar yeni ödüller ile geliştirilmiş ve daha kaliteli bir hale gelmiştir. Müşterileri için her hafta hediyeler dağıtan operatör, uygulamaya girip sallayarak ödüller kazanmalarını sağlıyor. Müşterilerine doğum gününde de ek bir hak tanıyan firma, internet hakkının yanı sıra konuşma ve premium paketi de dağıtıyor.

Turkcell’in müşterilerine dağıttığı internet paketleri 25 GB’a kadar bulunuyor. Bunun yanı sıra haftalık ve aylık olarak dağıtılan ödüller 3 aya kadar verilebiliyor. Bazı internet paketleri ise sosyal medyaya özel olarak dağıtılıyor. Böylelikle Turkcell 3 popüler operatörün en iyi bedava internet kampanyası arasında yer alıyor.

3 Popüler Operatörün En iyi Bedava İnternet Kampanyası
3 Popüler Operatörün En iyi Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone ile Çark Çevir

Vodafone, kullanıcılara 20 GB’a varan internet paketleri dağıtıyor. Hediye çarkı adı altında dağıtılan ödüller, Vodafone Yanımda uygulaması ile ulaşılabiliyor. Vodafone’un hediye çarkı uygulaması, internet paketlerinin yanı sıra sürpriz hediye, pass ve dakika da veriyor. Pass ile birlikte 1 hafta boyunca veya 1 günlüğüne sınırsız bir şekilde video, iletişim veya sosyal medya kanallarından herhangi birini kullanabiliyorsunuz.

Türk Telekom ile Sil Süpür

3 popüler operatörün en iyi bedava internet kampanyası yalnızca Turkcell ve Vodafone ile sınırlı kalmıyor. Birçok hat sahibi müşteri, operatörlerin ücretsiz bir şekilde internet dağıtmasını ilgiyle karşılamaktadır. Türk Telekom’da en popüler olan ve en çok internet hediyesinin dağıtıldığı kampanya Sil Süpür olarak karşımıza çıkıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Zade Games 101 Okey 5 GB internet dağıtıyor

Türk Telekom kullanıcılarının kampanyaya katılabilmeleri için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kurmaları ve bu uygulamada Sil Süpür hizmetini çalıştırmaları gerekir. Sil Süpür hizmetini haftada 1 defa kullanabilen Türk Telekom kullanıcıları, birçok ödülün sahibi olabilir.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB’a kadar internet paketi, konuşma, Muud premium üyeliği gibi paketler yer alıyor. Bu paketler günlük, haftalık ve aylık olarak yer alıyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı