Turkcell Bedava İnternet 2021

5 GB Hediye İnternet Kampanyasına Katılma

Turkcell ve Türk Telekom kullanıcılarına 5 GB  ve 2 GB hediye internet dağıtıyor. Günümüzde internete girmek bazıları için önemli olabilir. Çünkü dijitalleşmenin artması yeni iş alanlarını oluştururken bazıları için birçok anlama gelebilir. Gündemi takip etmek, sosyal medya paylaşımları yapmak, video izlemek, çalışmak ve daha fazlası internet sayesinde mümkün olmakta.

Bu gibi birçok sebepler Turkcell ve Türk Telekom için de önemli olmalı ki müşterilerine hediye internet kampanyası sunuyor. Otomatik ödeme talimatını aktif eden kullanıcılar için geçerli olan bu kampanya, müşterilere internet kullanım hakkı tanımlıyor. Otomatik ödeme talimatı birçok durumda işe yarayabilir. Faturayı ödemeyi unutabilirsiniz ve bazı sorunlar ile başbaşa kalabilirsiniz. Bu durumdan kaçınmak için faturanızı otomatik ödeme sistemine geçirmek çok işe yarayabilir.

5 GB Hediye İnternet Kampanyasına Katılma
5 GB Hediye İnternet Kampanyasına Katılma

5 GB hediye internet kampanyasına katılmak

Turkcell ve Türk Telekom, kısa süreliğine otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için internet hakkı sağlıyor. Bu kampanyaya katılmak için müşterilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Turkcell, kampanyaya katılım için bireysel ses hattı müşterisi olma zorunluluğunu koyuyor.

Sadece yurt içinde geçerli olacak internet paketi veren operatör, faturalı hat sahiplerinin otomatik ödeme talimatını açması doğrultusunda 1 gün boyunca geçerli 5 GB hediye interneti kullanıcılarının hatlarına tanımlıyor. Kampanyadan yararlanmak için ilk otomatik ödeme talimatının gerçekleşmesi gerekir. Otomatik ödeme talimatı ile birlikte ödenen ilk faturadan sonra 5 GB hediye internet müşterinin hattına tanımlanır.

Türk Telekom, faturalı hat sahiplerine 1 haftalık internet paketi tanımlıyor. Bankalar aracılığı ile, online işlemlerden veya mobil uygulamadan otomatik ödeme talimatını aktifleştiren müşteriler haftalık 2 GB cepten internet paketinin sahibi oluyor. Yalnızca her müşteri için 1 kez geçerli olan bu kampanya, tekrar kullanılamaz. Bimcell, PTTcell ve POcell gibi Türk Telekom’a bağlı faturalı bireysel hat sahipleri de bu kampanyadan yararlanabilecek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Türk Telekom, 2 GB’lık internet paketini otomatik ödeme talimatı verildikten sonraki gün SMS bilgilendirmesi ile hatta tanımlayacak. 1 hafta boyunca geçerli olan kampanyada süre sonunda internet hakkı devredilmeyecek veya sonraki kampanyaya aktarım yapılmayacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı