Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Ağustos 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Ağustos 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Kullanıcılarına sürekli bedava internet paketi dağıtan operatörlerden biri de Türk Telekom olarak ne öne çıkıyor. Türk Telekom bedava internet söz konusu olduğunda “Sil Süpür” kampanyasına değinmeden geçilmemesi gerekiyor. Türk Telekom operatörünün en çok internet kazandıran kampanyalarından biri olan sil süpür ile haftalık internet paketi kazanılabiliyor.

2020 yılında düzenlenen bazı kampanyalar ile Türk Telekom abonesi olan müşteriler çeşitli miktarlarda internet paketleri kullanılabiliyor. Mobil hat kullanıcıları için sunulan internet paketlerine katılım için karşılanması gereken bazı şartlar vardır. 2020 Ağustos Türk Telekom internet kampanyalarına katılmak için tercih edilebilecek farklı yöntemler vardır.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom sil süpür kampanyası için tıklayın.

Ağustos 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Sil Süpür Haftalık Bedava İnternet

Sil Süpür isimli uygulamadan internet kazanmak için yapılması gerekenler çok basittir. Mobil cihaz kullanıcıları, uygulama mağazası üzerinden “Türk Telekom Online İşlemler” isimli uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra ana sayfa üzerinde bulunan sil süpür sekmesine giriş yapmalıdır. Operatörün verdiği bedava internet paketleri kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor. Şansa bağlı olarak haftalık veya günlük hediye internet paketi veriliyor. Sil Süpür uygulaması ile 30 GB’a kadar internet paketi kazanma şansı bulunuyor. Türk Telekom sil süpür haftalık bedava internet kampanyasından her hafta 1 kere yararlanılabiliyor.

Selfy Sosyal Small Kampanyası

Türk Telekom servislerinden olan Selfy ile bedava internet paketi kazanılabiliyor. Selfy kampanyalarından biri olan Sosyal Small ile paketlere özel internet paketi dağıtılıyor. Sosyal medya uygulamalarında ek internet paketi kullanmak isteyen kişiler Selfy kampanyalarını tercih edilebiliyor. Sosyal small kampanyası kapsamında 750 dakika konuşma hakkı, 5000 SMS hakkı ve 3 GB internet paketine ek olarak sosyal medya platformlarında geçerli olan 2 GB internet paketi 29 liraya sunuluyor. Selfy sosyal small kampanyası başvurusu için SMS yöntemi kullanılabiliyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama (İnternet, SMS, Dakika)

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom müşterileri için sunulan kampanyalardan biri olan Tivubu kampanyası, 2020 yılında çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Tivibu platformuna sahip olmak isteyen kişiler, ayda 15.90 TL’ye süper uydu paketine abone alabiliyor. Fatura hatların yararlanabileceği kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiler Türk Telekom resmi internet sitesinde yer alıyor. Tivibu mobil indirim kampanyası 30 Haziran tarihine kadar geçerlidir.

Selfy Efsane 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ağustos ayında Türk Telekom tarafından sunulan kampanyalardan biri olan Selfy efsane 10 GB bedava internet kampanyası kullanıcıların bol bol internet kazanmasını sağlıyor. Kampanya kapsamında 10 GB internet, 750 dakika konuşma hakkı ve 5000 adet kısa mesaj hakkı ayda sadece 29 liraya sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Selfy’li olması gerekiyor.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı