Turkcell Bedava İnternet 2021

Algida Maraş Kampanyası İle 4 GB’a Kadar Hediye İnternet!

Algida Maraş Kampanyası İle 4 GB’a Kadar Hediye İnternet!

Cep telefonu operatörleri markalarla yaptıkları kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Operatörler ortak kampanyayı bu defa Algida ile yaptı. Bu yazımızda Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet Kampanyasının ayrıntılarını inceleyeceğiz.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

Turkcell bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından başlatılan kampanyalarından biridir. Kampanyada, belirlenmiş Algida ürünlerinden alan aboneler, ürün ambalajında bulunan şifreyle bedava internet kazanma şansı yakalarlar.

algida kampanyası hediye internet

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların telefonlarına “Algida ile Kazan” uygulamasını indirmesi gerekmektedir.

Uygulamayı indirdikten sonra, Algida ürününün ambalajında yer alan şifreyle birlikte kişinin ad-soyad, cep telefonu ve e-posta adresi ilgili alanlara girilmelidir. Bilgilerin girilmesinin ardından kullanıcılara internet paketlerinden biri hediye edilecektir.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI İNTERNET HEDİYELERİ NELERDİR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası hediyeleri şu şekildedir;

 • Günlük 250 MB İnternet
 • Günlük 1 GB İnternet
 • Aylık 4 GB İnternet
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Salla Kazan 2021 Nasıl Yapılır?

Aboneler, aldıkları üründen çıkan şifreye göre internet kazanırlar. Kampanyadan kazanılan internet 48 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR?

Kampanyanın detayları şu şekildedir;

 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından hediye internet kazanmak için kullanıcıların belirlenen Algida ürünlerinden satın almaları gerekmektedir. Alınan Algida ürününün ambalajında yer alan şifreyle internet kazanma şansı yakalayacaklardır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından hediye internet kazanmak için uygulamanın cep telefonuna indirilmesi gerekmektedir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasında kullanılan şifreler tek kullanımlıktır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelere girdikleri şifre karşılığında belirlenmiş tutardaki internet hediye edilecektir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından kazanılan hediye internetin süresi dolduğunda kalan kullanım hakkı otomatik olarak silinecektir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hakkının bitmesiyle birlikte aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücrete tabi tutulurlar.
 • Algida, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom,  Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasında kampanyayı durdurma, iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı