Turkcell Bedava İnternet 2021

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Günümüzde yaygın olarak kullanılan telefon operatörleri kullanıcıları için zaman zaman bedava hizmetler vermektedir. Bu hizmetler içinde kişilerin en çok tercih ettikleri hizmet internettir. Kullanımı oldukça yaygın olan interneti paketlerin bitim süresinden erken bir şekilde tüketen kullanıcılar bedava internet kampanyalarını araştırmaktadır. Bu kapsamda bedava internet veren uygulamalar 2021 konusu en sık aranan başlıklar arasında yer alıyor.

Aksi durumda internet kullanamayan kişiler internet ortamından uzak kalırlar. Bunun farkında olan telefon operatörleri kullanıcıların bedava internet kazanabilecekleri pek çok uygulamayı geliştirmiştir. Bedava internet veren uygulamalar olarak adlandırılan bu uygulamaların şartlarını yerine getiren kullanıcılar bu uygulamalar sayesinde internet kazanma hakkı elde ederler.

Bedava internet veren uygulamalar isimli kampanyadan yararlanmak isteyenler, uygulamalar hakkında araştırma yaparak internetlerine kavuşabilirler. Geçtiğimiz yılda olduğu gibi 2021 yılında da telefon operatörlerinin kullanıcıları için bedava internet hizmeti veren çok sayıda uygulama vardır.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarının bedava internet kazanmak için yapmaları gereken bedava internet veren uygulamaları indirmektir. Ayrıca bu kişilerin uygulamalardaki kullanım şartlarının yerine getirmeleri gerekir. Bedava internet veren uygulamaları telefonlarına indirerek kampanyalardan yararlanmak isteyenler Google Play Store gibi uygulamalardan söz konusu uygulamayı indirmesi gerekir.

İndirme işlemi tamamlanan uygulamaları açtıklarında kişiler hangi şartlarda internet kazanabileceklerini öğrenirken kazanma şartlarını yerine getirirler. Bunlar dışında operatörlerin satışa çıkardıkları paketleri satın aldıklarında da ekstra internet kazanabilirler.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava internet veren uygulamalar denilince akıllara ilk olarak Turkcell operatörü geliyor. Turkcell operatörünün bedava internet kazanmayı sağlayan uygulamaları Bip, Hesabım, Paycell, Yaani, Gollercepte, GNÇ, Toplantıdayım, Upcall ve Bip messanger uygulamalarıdır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Hediye 5 GB İnternet Veriyor

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan ve bedava internet kazanma şansı sunan uygulamalardan bazıları şunlardır;

 • Bip uygulamasında yer alan Bil Kazan kanalındaki soruları cevaplayan kişiler bedava 1 gb kazanma şansını elde edebilmektedir.
 • Bip uygulamasında yer alan Senyapdiye kanalını takip edenler ve görevleri yerine getirenler bedava internet kazanabilmektedir.
 • Bip uygulamasında yer alan Enflasyonla Mücadele kanalını takip eden kullanıcılarda internetlerini ikiye katlama şansı elde edebilmektedir.
 • Bip uygulamasında yer alan Sürpriz Nokta kanalını takip edenlerde sürpriz noktaların bulunduğu alanlara gittiklerinde bedava internet kazanma şansı elde edebilmektedir.
 • Turkcell kullanıcıları GNÇ uygulamasını indirip Çatlat bölümüne girerek bedava internet kazanma şansı elde edebilirler.
 • Turkcell’in Upcall uygulamasını indirenler anında bir kereye mahsus olmak üzere 1 gb internet kazanırlar.
 • Turkcell’in Hesabım uygulamasını indirip kullananlar Salla Kazan kampanyası sayesinde her hafta internet kazanma şansı elde edebilirler.
 • Bunlar dışında Yaani arama motorunu indirerek kullananlar ve arama yapanlarda internet kazanma şansını elde edebilirler.
 • Bip Messenger uygulamasında arkadaşlarını uygulamaya davet edenler, uygulama üzerinden konuşup mesajlaşanlarda internet kazanabilmektedir.

Bunlar dışında faturalarını ödemek için otomatik ödeme talimatı verenlerde bedava internet kazanabilmektedir. Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında detaylı bilgi için hazırlamış olduğumuz içeriği göz atabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell kullanıcıları dışında Vodafone kullanıcıları da çeşitli uygulamaları indirerek bedava internet kazanma şansı elde edebilmektedir. Vodafone operatörlerinde kullanılan Yanımda uygulamasını indiren kişiler bir hafta geçerli 4 GB internet kazanma şansı elde edebilirler. Bunun dışında uygulamaya arkadaşlarını davet edenlerde 2 GB internet kazanabilirler.

Vodafone Yanımda uygulaması dışında Seviyorum Testi’ni çözen kişilere de bedava internet kazanma şansı sunmaktadır. Bunun dışında e-fatura sistemine geçen faturalı hat kullanıcılarına da Vodafone tarafından bedava internet hediye edilmektedir. Diğer Vodafone bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi için hazırlamış olduğumuz içeriği okuyabilir ve güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom operatörünü kullanan kişilerde bedava internet kazanma şansı elde edebilmektedir. Türk Telekom kullanıcılarının bedava internet kazanabilecekleri uygulamalar şunlardır;

 • Türk Telekom’a ait Sil Süpür uygulamasını Google Play Store’dan indiren kullanıcılar bedava internet kazanma şansı elde edebilmektedir.
 • Ayrıca e-fatura sistemine geçen kullanıcılarda anında 1 GB internet kazanabilmektedir.
 • Bunun dışında 4,5 G’ye geçen kullanıcılarda bedava internet kazanabilmektedir.
 • Türk Telekom operatörünü kullanan kadın müşteriler hediye sosyal paket kampanyasına katılarak bedava internet kazanabilmektedir.

Bunlar gibi kampanyalara katılmak isteyen kişilerin Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar listesini kontrol etmesi gerekmektedir.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı