Bimcell Bedava İnternet 2021

Bimcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Bimcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Bimcell bu yılbaşını da boş geçmeyip kampanyalarıyla yeni müşterilerine ve hattını Bimcelle taşıyan kullanıcılarına kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bimcell yeni müşterilere sahip olabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. 2021 yılına oldukça avantajlı kampanyalar yaparak girmeyi hedefliyor. Bu kampanyalardan biri olan Bimcell bedava internet 2021 kampanyasını inceleyelim;

Yeni gelen veya hattını bimcelle taşıyan kullanıcılara tanışma paketi olarak;

Yeni hat sahibi olan müşterilerine 300 dakika, 300 SMS, 9 GB aylık ücretsiz internet veriyor.

Bimcell Bedava İnternet 2021

Bimcell Hediye İnternet Kampanyası 2021

Bimcell Hattınıza tanımladığınız para miktarına göre sizlere hediye GB ve SMS ler vermeye devam ediyor Bimcell hediye internet kampanyası kapsamında hattınıza tanımlayacağınız 25 TL karşılığında hattınıza yüklediğiniz miktar haricinde 1 GB ve 500 SMS tanımlanıyor.

Bimcell hediye internet dağıtıyor! Hemen TIKLA

Bimcell bedava internet 2021 kampanyaları için BURAYA TIKLA!

Bimcell Yeni Yıl Hediyesi 2021

Bimcellin Türk Telekomla ortak yürüttüğü kampanyada Bimcell Yeni Yıl Hediyesi adı altında hediye internet veriyor. EKSTRA 5GB yazıp 5555’e göndermeniz durumunda aylık 5 GB olacak şekilde 3 ay boyunca toplam 15 GB internet hediye ediyor.

BİMCELL 9 GB BEDAVA İNTERNET

Bimcell yeni hat alan abonelerine sunduğu ayrıcalıklara yenilerini eklemeye devam ediyor  bu kampanyasında kullanıcılarına 300 dakika 300 SMS ve 9GB cepten internet fırsatı vermekte.

Şimdi size bu Bimcell 9 GB Bedava internet kampanyasından nasıl yararlanacağınızı anlatacağım. Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndererek bu Bimcell 9 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmış olabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Bedava Dakika 2020

BİMCELL EBA 8GB BEDAVA İNTERNET

Bimcell diğer operatörlerin de sunduğu eğitim desteğini kullanıcılarına sunarak öğrencilerin ve ailelerinin yüzlerini güldürebilmeyi başarıyor. Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet kampanyasına dair bilgileri sizlere aktaracağız.

Bimcell, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin abonelerinin bu kampanyadan yararlanabilmesini sağlıyor. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve de eba.gov.tr adreslerinde kullanılabilecek ücretsiz 8 GB internet otomatik olarak öğrencilerin hattına yüklenmiştir. Kampanya dahilinde EBA mobil uygulamasında ya da eba.gov.tr adreslerinde kullanılması için her ay yurt içi 8 GB ücretsiz sunulacaktır.

Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet kampanyası dahilinde Faturalı kullanıcıların EBA kampanyası dahilinde kalan kullanım bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır. Faturasız kullanıcılarının ise bu kampanya dahilindeki kalan kullanım bilgilerini öğrenmesi için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır. Bu servis son 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini kullanıcıya aktarmaktadır.

BİMCELL 1 GB BEDAVA İNTERNET

Bimcell faturasız kullanıcılara hatlarına para yüklemeleri ile birlikte hediyeler vermesiyle kullanıcılarını her zaman sevindirmiştir. Bimcellin diğer operatörler gibi uygulaması olmadığı için sil süpür vb. avantajları da bulunmamakta. Fakat hattınızda yükleme yapmanız sonucunda size hediyeler vermesi kullanıcıları için sevindirici bir haber. Bu haberimizde Bimcell 1 GB Bedava İnternet kazanabilmeniz için hattınıza tek seferde ne kadar para yatırmanız gerektiğinden ve detaylardan bahsettik.

Bimcell hediye internet dağıtıyor! Hemen TIKLA

Bimcell bedava internet 2021 kampanyaları için BURAYA TIKLA!

Kampanya kapsamında verilecek olan yurt içi 1GB internet ve 500 SMS kullanıcıların hattında 30 gün geçerli olacak şekilde tanımlanmaktadır. Bimcell 1 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilmeniz için tek seferde en az 25 TL ve ya daha fazla miktarda para yüklemeniz durumunda geçerli olacaktır. Hattınıza paranın tanımlanmasının ardından 1 GB internet ve 500 SMS de bununla beraber hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Kampanyanın geçerlilik süresi içersinde hat iptali yapmak, hat iptaline sebebiyet veren, numarasının diğer operatörlere taşınması durumu veyahut kampanya kapsamının dışındaki bir Bimcell tarifesine geçiş yapmak, hattını devretmek bu kampanyadan yararlanmanıza engel olacak durumlar arasındadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı