Bimcell Bedava İnternet 2021

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Mobil kullanımda daima belirli bir limiti olan paketler dâhilinde hareket etmeye çalışırız. Bu paketlerin içerisinde yer alan internet tarifeleri bizlerin internete bağlanma konusundaki ihtiyaçlarını önemli bir ölçüde karşılar. Ancak bir sınır olmasından dolayı çoğu zaman bu paketlerin bitmesi durumuyla da sıklıkla karşılaşırız.

Bimcell operatörü kullanıcıları böyle bir sorunla baş başa kaldıklarında oldukça etkin bir çözümden yararlanabilirler. Çünkü Bimcell bedava internet hilesi yöntemi, bu duruma karşı çözüm oluşturacak harika bir seçenektir. Tekrar internete bağlanmak ve normal şekilde internet kullanımlarına devam etmek için sadece bu bedava internet paketlerini aktive etmek yeterli olacaktır.

Bimcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Bimcell ucuz internet paketleri için tıklayın.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Bimcell Bedava İnternet Paketi Hilesi Yapma

Bimcell bedava internet hilesi yapmak için, paket seçeneklerine uygun olarak gerekli adımları takip etmek gerekecektir. Bimcell operatörü bünyesinde oldukça avantajlı ve harika kampanyalara dönemsel olarak yer verilmektedir. Bu kapsamda mobil kullanıcılara sunulan en harika olanaklardan biri, hat taşınması sırasında ortaya çıkmaktadır.

Mobil hattını Bimcell operatörüne taşıyan kullanıcılar, doğrudan 6 GB’lık internet paketinin sahibi olmaktadırlar. Bu işlemde hat en kısa sürelerde aktive olmakta ve hediye paket de anında hatta tanımlanmaktadır.

Bu bedava internet paketi aktive edildiğinde ayrıca farklı avantajlarında elde edilmesi durumları söz konusu olmaktadır. Çünkü hat sahipleri internetin yanı sıra yurt içini kapsayacak şekilde 250 dakika konuşma 250’de SMS hakkı elde etmiş olacaklardır.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır 2020

Bimcell bedava internet hilesi yapmak için oldukça basit bir yöntem vardır. Kullanıcılar bu yöntemle kolaylıkla 500 MB internetin sahibi olabilirler. Bunun için yapılması gereken şey, mobil telefonun mesaj bölümüne girilmesi ve buraya DENEME yazıp bunun 5555’e gönderilmesidir. Bu işlemle birlikte kullanıcıların hatlarına anında 500 MB internet tanımlanmış olur.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  BİMcell Hediye İnternet Dağıtıyor

Ancak bu paketin aktive edilmesi için son olarak bir işlem daha yapılmasına ihtiyaç vardır. Buysa mobil cihazdan mesaj kısmına 500 MB yazıp bunu 4551’e iletmektir. Yapılan bu son işlem, kazanılan 500 MB interneti aktifleştirmeye imkân sağlar.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi VPN

İnternete girişlerde VPN sistemi günümüzde birçok insan tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sistemin bilgisayarlarda olduğu kadar mobil cihazlarda da kullanılması mümkündür. Üstelik bu uygulamayı kullanırken çeşitli türden hediyeler kazanılması şansları da vardır.

Bimcell bedava internet hilesi kapsamında kullanıcılar eğer mobil cihazlarına bu uygulamayı Store içerisinden bulup indirirlerse o zaman hiçbir ücret ödemeden bedava internetin sahibi olabiliyorlar. İnternet erişiminde asla kesintiye uğramadan daima aktif bir şekilde bu alanla bağlantıyı sürdürmek için yapılması gereken şey, mobil cihaza VPN uygulamasını gerektiği gibi indirmek ve kullanmaya başlamaktır.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Bimcell operatöründen hizmet alan mobil kullanıcılar, oldukça kolay bir yöntemle tam 30 GB olan bir internet paketinin sahibi olabilirler. İletişim teknolojisindeki gelişmeler her dönem yenilikler kazanarak ilerlemeye devam ediyor. Bu kapsamda ortaya çıkarılan 4.5G sistemiyse her bakımdan iletişimi daha güçlü bir hale getiriyor.

Bundan dolayı birçoğunda olduğu gibi Bimcell operatörü de kullanıcıların bu harika olanaktan yararlanmasını istiyor. Hat sahipleri eğer sim kartlarını 4.5G ile uyumlu olanla değiştirirlerse rahatlıkla anında 30 GB interneti elde edebilirler.

Bu işleminde yapılmasında hiçbir şekilde ücret ödenmesine gerek yoktur. Sadece eski sim kartla birlikte bir BİM marketine uğranması ve gereken değişikliğin yapılması yeterlidir. Bu aşamadan sonra doğrudan değişim aktivasyonu hızlı bir şekilde gerçekleşir ve hat eskiden olduğu gibi kullanılmaya devam eder.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Bimcell faturasız hat kullanıcıları, çok uygun seçenekler kapsamında bedava internet fırsatlarından yararlanabilirler. Bunun için faturasız hat kullanıcılarını ilgilendiren şey, hatlarına aktif olarak ne kadar ve ne zaman yükleme yaptıklarıdır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2020

Her ay hattına düzenli olarak 25 TL’lik yükleme yapan kullanıcılar, tamamen ayrı bir ücret ödemeden 1 GB internet paketinin sahibi olabilmekteler. Bu seçenek ayrıca Bimcell bedava internet dışında her yöne 500 dakika konuşma hakkının elde edilmesine de imkân vermektedir.

Bunun yanı sıra faturasız hat kullanıcılarına sunulan bir başka güzel tarifeyse 40 TL ve üzeri yüklemelerde meydana gelmektedir. Bimcell kullanıcıları hatlarına bu şekilde bir yükleme yaptıklarında otomatik olarak hem 4 GB internetin ve hem de her yöne 500 SMS’in sahibi olabilmektedirler.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı