Bimcell Bedava İnternet 2021

BİMcell Hediye İnternet Dağıtıyor

BİMcell müşterilerine çeşitli hediye internet paketleri dağıtıyor. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin yapması gereken işlem oldukça basit. Operatörler, günümüzde bize sağladığı internet hizmeti ile pek çok insana umut oluyor. Bazen acil bir durumda kullanılabiliyor, bazen zaman geçirmek için tercih edilebiliyor, bazen de video seyretmek için mobil internet kullanımı yapılabiliyor. Operatörler bizlere mobil internet hizmeti sunmak için baz istasyonlarından yararlanıyor.

Baz istasyonları olmayan bir yerde telefon çekmiyorken baz istasyonlarının olduğu alanlarda telefon daha iyi çekmektedir. Telefon internete bağlanırken baz istasyonuna bilgi gönderir. Baz istasyonu uyduya bilgi gönderir, uydu merkeze veriyi iletir. Merkezden uyduya ve uydudan mobil hatta gelen veri sayesinde internet erişimi sağlanır. İnternet erişimi için gerçekleşen bu olay 1 saniyenin altında sürmektedir.

BİMcell Hediye İnternet Dağıtıyor
BİMcell Hediye İnternet Dağıtıyor

BİMcell yeni ve eski müşterilerine hediye internet dağıtıyor

BİMcell hattını kullanan birçok mobil müşteri bulunmaktadır. Bu müşterilerden bazıları uygun fiyatlardan dolayı bu hattı tercih ederken bazıları hediye internet kampanyalarından yararlanmak için bu hattı kullanıyor. BİMcell sağladığı kampanya ile kullanıcılarına her zaman hediye internet dağıtıyor.

5 farklı hediye internet kampanyasının yer aldığı internet paketlerinde müşteriler bu paketlerden aylık olarak yararlanabiliyor. 1 GB’tan 9 GB’a kadar değişen internet paketleri, müşteriler için pek çok fırsat sunuyor. Kampanyalardan bazıları için katılım tamamen ücretsiz iken bazıları için bazı şartlar belirlenmiş durumda.

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar 500 SMS ve 1 GB hediye internetin sahibi olacak. 40 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar ise 5 GB ile 500 SMS hediye internete kavuşacak. Aylık 9 GB, 300 dakika ve 300 SMS sahibi olmak isteyen hat sahiplerinin ise yükleme yapmasına gerek yok. BİMcell, yeni müşterilerine 9 GB hediye internet veriyor. BİMcell hattı aktif olan müşteriler 30 gün içerisinde BİMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderdiklerinde 9 GB internet, 300 dakika konuşma ve 300 SMS’in sahibi olacak. Bunun yanı sıra firma her müşterisine YÖK Dersleri Platformu için aylık 6 GB internet hediye dağıtacak. Bu sayede uzaktan eğitim alan müşteriler derslerini takip edebilecek.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Ucuz İnternet Paketleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı