Bimcell Bedava İnternet 2021

Bimcell Konuşma Paketleri 2020

Bimcell Konuşma Paketleri 2020

Bimcell konuşma paketleri 2020 sayesinde ihtiyacınız olan paketi hemen satın alıp, ekonomik bir biçimde sevdiklerinizle konuşmaya başlayabilirsiniz. Bimcell tarafından sizlere sunulan bu eşsiz fırsatları değerlendirerek sizde oldukça ekonomik bir hayat sürebilirsiniz. Yüksek telefon faturalarından bıktıysanız ve korkarak cep telefonu ile görüşüyorsanız bu paketler tam size göre. Bimcell ayrıcalıkları sayesinde hem hayatınız kolaylaşıyor hem de daha ekonomik bir yaşama geçiş yapıyorsunuz.

Ayda 12 TL’den başlayan konuşma paketleri fırsatları ile dilediğiniz paketi hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bimcell kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Özgürce konuşmak için hattınızı Bimcell’e taşıyın. Böylelikle avantajlı birçok fırsattan sizde yararlanın. Bimcell konuşma paketleri 2020 kampanyaları dahilinde aylık 250 ve 500 dakika olan paketlerden yararlanabilirsiniz.

Bimcell konuşma paketleri 2020 şimdilik iki farklı paket şeklinde tarafınıza sunulmuştur. Bunlar sırasıyla aylık 250 ve 500 dk olarak beğeninize sunulur. İhtiyacınız olan paketi satın alarak avantajlarla dolu Bimcell dünyasına adım atabilirsiniz.

Bimcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bimcell bedava dakika 2020 paketleri için tıklayın.

Bimcell Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell konuşma paketleri kapsamında aylık 250 ve 500 dakika olan iki farklı paketten yararlanabilirsiniz. Bunlar sırasıyla aylık 12 ve 14 TL şeklinde faturalandırılır. Kampanya detayları şu şekildedir:

Aylık Bimcell 250 dakika konuşma paketi yalnızca 12 TL. Bu paketi satın almak için “250DK” yazın ve 4551’e gönderin.

Aylık Bimcell 500 dakika konuşma paketi yalnızca 14 TL. Bu paketi satın almak için “500DK” yazın ve 4551’e gönderin.

Sınırsız paket olarak adlandırılan bu konuşma paketlerini satın almak için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Dakikalarınız bittiği taktirde otomatik olarak yenilenir. Bu sayede bir ay içerisinde istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Bimcell konuşma paketleri arasından herhangi birini seçtiğiniz takdirde paketiniz, tarafınıza gönderilen onay SMS’i sonucu aktif hale getirilecektir.

bimcell-konuşma-paketleri-2020

Kampanya Detayları

  • Pakette yer alan dakikalar yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Bedava dakika, yurt dışını kapsamaz.
  • Bimcell 250 dakika ya da 500 dakika paketini satın almak için alternatif olarak *120#’yi tuşlayarak da satın alabilirsiniz.
  • Bir ay içinde dakikalarınız her bittiğinde paket otomatik olarak yenilenir. Aylık herhangi bir sınırlama yoktur.
  • Kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Bimcell kalan dakika öğrenme için “KALAN250DK” yazın ve 4551’e yollayın. Aynı şekilde “KALAN500DK” yazıp da 4551’e yollayarak Bimcell paket sorgulama işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bimcell konuşma paketi iptal etme için şu adımları uygulamalısınız. “IPTAL250DK” yazın ve 4551’e yollayın. Aynı şekilde “IPTAL500DK” yazıp 4551’e yollayabilirsiniz. Bu şekilde konuşma paketi iptal etme işleminiz başlayacaktır.

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı