Bimcell Bedava İnternet 2021

Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2020

Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2020

Gün geçtikçe gelişimini artıran bir operatör olarak göze çarpan Bimcell kendisi abonesini artırma amacı ile bünyesinde birçok kampanya ve bedava internet fırsatı barındırmaktadır. Bimcell’in bu hediye ve kampanya fırsatları sayesinde gün geçtikçe diğer operatörler arasından sıyrılan bir duruma gelmiş ve abonelerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Bimcell bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bimcell bedava internet paketleri hakkında ve daha birçok fırsat hakkında bilgi sahibi olmak isteyen abonelerini bu fırsatlardan mahrum bırakmayan Bimcell çeşitli yollar ile kullanıcılarına bu fırsat ve hediye kampanyalarını bildirmektedir. Bu yerleri sürekli kontrol etmeniz gerekir. Bimcell yeni hat kampanyası ile bedava internet kazanma fırsatını insanlara sunan Bimcell abone sayısını bu sayede artırmayı planlamış ve bu amacına büyük ölçüde ulaşmıştır. Bu kampanyalardan biri de yeni hat kampanyası olmaktadır.

Bimcell yeni hat kampanyası ile kişiye 4 GB Bimcell bedava internet hakkı sunar. Bu kampanya sadece bedava internet hakkı ile sınırlı kalmamaktadır. Bu 4 GB bedava internet ile birlikte her yöne 250 dakika bedava konuşma süresi ve bedava 250 SMS vermektedir. Bimcell yeni hat kampanyası fırsatından yararlanabilmek için yeni hat almanın yanı sıra hattını Bimcell’e taşıyanlar da bu Bimcell yeni hat kampanyası fırsatından yararlanabilir. Hattını Bimcell’e geçiren kişiler de bu bedava internet kampanyasından yararlanma fırsatına sahip olur.

bimcell yeni hat kampanyası 2020

Bimcell Yeni Hat Kampanyası Nasıl Yapılır

GSM sektöründeki yerini sağlamlaştırıp zirveye yürümek isteyen Bimcell, bünyesinde birçok hediye internet ve kampanya fırsatlarını barındırır. Bimcell yeni hat kampanyası da bunlardan biridir. Bimcell yeni hat kampanyası fırsatından yararlanabilmek için bazı koşullar vardır. Bu koşullardan birincisi hattınızı Bimcell’e taşımaktır. Bu işlemi yapmak için en yakın Bimcell bayisine gitmeniz gerekir. Bu işlem çok kısa sürmektedir. Hattınızı Bimcell’e geçirdikten sonra Bimcell yeni hat kampanyası kapsamında 4 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bimcell Ucuz İnternet Paketleri

Bimcell Yeni Hat Fiyatı

Bimcell internet kampanyaları ve hediye internet fırsatları daha çok yeni abone olan üyelere yönelik olmaktadır. Bu bedava internet fırsatları için belirlenmiş şartlar bulunmamaktadır.

Koyulan koşullar çok basit olmakla beraber her kampanyada değişiklik gösterir. Bazı hediye internet kampanyalarında yeni üye olunması yeterli olurken diğer hediye internet kampanyalarında hattınıza TL yüklemeniz yeterli olacaktır. Yani bu bedava internet kampanyalarının şartları sürekli değişiklik gösterir.

Bimcell’den yeni hat almanın bir bedeli vardır. Fakat hattınızı taşırsanız hiçbir ücrete tabi olmazsınız. Yeni hat almanın ücreti 36 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Yeni hat aldıktan sonra veya hattınızı Bimcell’e taşıdıktan sonra birçok kampanyadan yararlanma fırsatı önünüze koyulur.

Bu fırsatlardan yararlanabilmek için 30 gün içerisinde Bimcell yeni hat kampanyası fırsatlarına dahil olmak zorunluluğu bulunmaktadır. Bu fırsatlara dahil olduktan hemen sonra bedava internet kampanyası fırsatından yararlanabilirsiniz. Bimcell’den yeni hat almak için kolay yol en yakın Bimcell bayisine gitmektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı