Vodafone Bedava İnternet 2021

Bol GB’lı Kampanyalar Hangileri?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterilerine zaman zaman bol hediyeler dağıtabiliyor. Özellikle yeni müşterileri için bu kampanyalar daha da fazla olabiliyor. Bazı müşteriler firmaların uygun fiyatlı tarifelerinden ve kampanyalarından yararlanmak için zaman zaman hat değiştirip yeni bir başlangıç yapmayı tercih edebilir. Bu konuda firmaların özellikle yeni müşterileri için verdiği bol GB’lı kampanyalar ve fırsatlarından bahsedeceğiz.

Turkcell

Turkcell, yeni müşterilerine 85 GB hediye ediyor. Oldukça büyük bir paket olan bu hediye sayesinde yeni müşteriler 4 aya kadar ücretsiz internetin keyfini çıkarabilecek. Bol GB Tanışma Seti kampanyası ile birlikte gerçekleşen bu hizmet ile birlikte faturasız hat sahibi olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Turkcell’in sağladığı bu fırsatı yakalamak için ön ödemeli bireysel kart başvurusu yapmanız gerekiyor. İLk ay 25 GB, 750 dakika ve 250 SMS verilirken 4 aya kadar en fazla 3 defa olmak üzere her ay 34 TL ve üzeri yükleme yapanlar 20 GB hediye internet kazanacak. Hem paranız size kalacak hem de bedava internetin keyfini çıkarabileceksiniz.

Vodafone Mobil Ödeme ile hediye internet kazanma fırsatı
Bol GB’lı Kampanyalar Hangileri

Vodafone

Bol GB’lı kampanyalar arasında yer alan bir diğer operatör de Vodafone olmaktadır. Vodafone, arkadaşını davet edene 15 GB hediye internet sunuyor. Arkadaşını davet eden Vodafone müşterisinin hem arkadaşı hem de kendisi 15 GB kazanacak.

Yeni bir müşterinin kampanyaya katılabilmesi için davet edilen kişinin davet eden kişinin verdiği bağlantı üzerinden hat aktivasyon işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. İşlem onaylandıktan sonra davet eden kişi 3 aylık 15 GB, davet edilen kişi ise 2 aylık 15 GB hediye internet kazanacak.

Türk Telekom

Türk Telekom, yeni hat alan müşterilere 25 GB hediye internet dağıtıyor. Kampanyaya katılan müşteriler doya doya internetin keyfini çıkarırken aynı zamanda konuşma ve SMS hakkı da kazanıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet

Yeni hat almış Türk Telekom kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanabilmesi için BOLBOL yazıp 5555’e SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanya dahilinde kullanıcılar aylık 25 GB, 750 dakika ve 750 SMS kazanacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni müşteriler hat aktivasyon işleminden sonraki 30 gün içerisinde katılım sağlamalıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı