Vodafone Bedava İnternet 2021

EBA Vodafone Bedava İnternet

EBA Vodafone Bedava İnternet

EBA Vodafone bedava internet ile artık tüm öğrenciler EBA platformuna ücretsiz bir şekilde bağlanabilecek. Tüm operatörlerde görüldüğü gibi Vodafone’da tüm kullanıcılarına bedava internet hakkı sunmaya başladı.

Tüm dünyada etkisini her geçen gün arttıran coronavirüs nedeniyle alınan önlemlerin boyutu da ciddi bir şekilde artıyor. Ülkemizde zamanında önlemler alarak bu salgından en az etkilenen ülkeler arasına girmeye çalışıyor. Bu kapsamda MEB okulları kapatarak en ciddi önlemlerden ilkini de almış oldu.

Okullar kapatıldıktan sonra online eğitim sistemine geçileceği açıklandı. Tüm öğrenciler bundan sonra EBA platformu üzerinden derslerini online bir şekilde alabilecek. Bunun için Vodafone ile MEB EBA bedava internet konusunda anlaşarak tüm öğrencilere aylık 6 GB bedava internet hakkı tanıdı.

Diğer Vodafone bedava internet haberleri için tıklayın.

Vodafone Seviyorum ile 3 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

EBA Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Tüm gençlerin merakla beklediği EBA Vodafone bedava internet hakkının nasıl yapılacağı konusuna açıklık getiriyoruz. Sizde Vodafone EBA nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulayarak aylık 6 GB bedava internet hakkınızı elde edebilirsiniz.

EBA Vodafone bedava internet hakkından yararlanmak için Vodafone hattınızdan “EBA” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Bunun sonucunda tarafınıza onay SMS’i gelecek ve hattınıza 6 GB bedava internet tanımlanacak.

EBA Vodafone bedava internet nasıl yapılır

EBA Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Devam Edecek

EBA Vodafone bedava internet hakkı 2021 yılına kadar kesintisiz bir şekilde devam edecek. Vodafone yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre 6 GB bedava internet hakkı her ay otomatik bir şekilde yenilenecek. Bedava internet yenileme için kullanıcıların ekstra bir işlem yapmasına gerek yok.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Derslerinizi kesintisiz bir şekilde görmek için EBA Vodafone hediye internet hakkınızı almayı unutmayın.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı