Turkcell Bedava İnternet 2021

Fizy Premium 3 Ay 4 TL Kampanyası

Fizy Premium 3 Ay 4 TL Kampanyası

Tüm Turkcell abonelerinin merakla beklediği kampanyalardan olan Fizy kampanyası ile sizde milyonlarca şarkı ve videoyu çok cüzi rakamlara dinleyebilirsiniz. Fizy Premium 3 ay 4 TL kampanyası ile sizde bu rakamlara bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım şartları aşağıda verildiği gibidir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar Turkcell Fizy Premium Kampanyası hakkından yararlanabilirsiniz. Peki Fizy Premium 3 ay 4 TL kampanyasından kimler yararlanabilir?

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

2020 Turkcell bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

Fizy Premium 3 Ay 4 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy Premium 3 ay 4 TL kampanyasına katılmak için Turkcell abonesi olmanız yeterlidir. Yıllık Fizy aboneliğinde aylık ödenecek tutar 17,99 TL’dir. Ancak Turkcell’in bu kampanyası ile ilk 3 ay ayda sadece 4 TL ödeyerek Fizy Premium sahibi olabilirsiniz. Üstelik 3 ay bittikten sonrada her ay sadece 9,99 TL ödeyerek Fizy premium dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.

Fizy Premium 3 ay 4 TL kampanyasına katılmak için “YILLIK FIZYPREMIUM” yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir. Göndereceğiniz başvuru SMS’i ücretsizdir. Turkcell Fizy kampanyasından yararlanmak için Turkcell faturalı hat sahibi olmanız ve daha önce bu kampanyadan yararlanmamış olmanız gerekiyor.

turkcell fizy kampanyaları

Fizy Premium İptal Etme

Turkcell’in kampanyalı olarak sunduğu Fizy Premium iptal etme işlemi için SMS atmanız yeterlidir. Fizy kampanyasını iptal etmek için “IPTAL PREMIUMFIZZYYILLIK” yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir. Taahhüt verdiyseniz kalan ayların tutarı sizden tahsil edilir. Kampanyayı iptal etmeniz durumunda da haklarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Fizy Premium Kampanyası Detayları

Turkcell Fizy Premium 3 ay 4 TL kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sim Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet Kazan

Kampanya kapsamında ilk 3 ay boyunca ayda 4 TL, daha sonraki aylarda ise ayda 9,99 TL ödeyerek Fizy Premium sahibi olacaksınız.

Bu kampanyaya faturalı Turkcell hat sahipleri katılabilir.

Kampanya kapsamında sizlere sunulan fırsatlar bir sonraki aya devretmez.

Kampanya kapsamında size sunulan hizmet sınırsız olduğundan dolayı herhangi bir bilgilendirme SMS’i almaz ve kalan kullanımları göremezsiniz.

Fizy Premium cayma bedeli olarak normal yıllık fatura tutarını ödersiniz. Aylık 9,99 TL’den kalan ayları ödeyerek Fizy Premium’dan cayabilirsiniz.

Fizy kampanyasından kazandığınız hakları bir başka hatta transfer edemezsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı