Turkcell Bedava İnternet 2021

GNÇ’liler hediye internet kazanıyor

Turkcell’in sunduğu bir hizmet olan GNÇ’liler için hediye internet fırsatı kapına kadar geldi. İnternet, yetişkinlerin ve yaşlıların kullandığı bir sistem olsa da gençler arasında daha sık kullanılmaktadır. Yeni neslin oldukça alışık olduğu internet dönemi, gelişmeye devam eden bir çağ. İnternet ile birlikte gençler bir araya geliyor, sanal ortamda görüşüyor, sohbet ediyor ve birbirleriyle iletişim kurabiliyor. Gençler için oldukça önemli olan internet, Turkcell’li gençlere de fırsatlar sunuyor.

GNÇ’liler GNÇ Çatlat ile hediye internet kazanıyor

26 yaşına kadar olan genç Turkcell’liler için firma güzel bir kampanya başlattı. Gençlere 8 GB’a kadar ücretsiz internet sunan Turkcell, müşterilerine hediyeler dağıtıyor. Haftada 2 kez şansını deneyebilecek olan gençler, bolluk dünyasına katılarak güzel hediyelere kavuşmanın tadına varabilir.

Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor
GNÇ’liler hediye internet kazanıyor

Yenilenmiş bir hali ile müşterilerin karşısına çıkan GNÇ uygulamasını kuran gençler, haftada 2 kez hediye yumurtayı çatlatarak ödüller kazanabilir. Bunun için uygulamaya girdikten sonra “Çatlat” bölümüne giriş yaparak bu bölümde haftada 2 kez hediye kazanabilecek. Turkcell sonrasında gerekli görülürse kampanyada değişiklikler yaparak ödülleri arttırma yoluna gidebileceğini açıklıyor.

8 GB’a kadar hediye internetin sunulduğu kampanyada birçok hediye paketi dağıtılmaktadır. Bu hediyeler arasında sınırsız internet de yer alıyor. 1 saat, 3 saat, 6 saat ve 12 saat şeklinde verilen internet paketini gençler istediği kadar kullanabiliyor. Diğer paketler arasında günlük 1 GB internet, haftalık 3 GB internet, aylık 5 GB internet, 9 TL’ye 3 GB internet ve 1 TL’ye 1 GB internet gibi kampanyalardan yararlanabiliyor.

Gençlerin katılabileceği bu kampanya ile ilgili bilinmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak GNÇ’lilere hediye internet kampanyası, 26 yaşına kadar olan gençlerin faydalanabileceği bir uygulama olmaktadır. 26 yaş altında olan tüm Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanabilmektedir. 1 hafta içerisinde 2 farklı hediyenin kazanılabileceği bu kampanya ile birlikte müşteriler güzel hediyelerin keyfini çıkarabilecek. Turkcell, istatistiksel duruma göre hediyeleri yükseltme işlemleri yapma kararı alabilir. Turkcell, kampanya hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 19 Mayıs Kampanyası 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı