Vodafone Bedava İnternet 2021

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Sizde daha fazla geç olmadan, haziran ayı bitmeden bu kampanyalara katılarak çeşitli fırsatlardan ve bedava internet kampanyalarından yararlanın. Milyonlarca abonesi olan Vodafone sunmuş olduğu bu kampanya ile adından sıkça söz ettiriyor Daha önceki aylarda olduğu gibi ünlü operatör bu ayda çeşitli fırsatlarla abonelerinin karşısına çıkıyor. Birbirinden değerli fırsatların yanı sıra çok sayıda kampanyadan da yararlanarak sizde istediğiniz kampanyalara dahil olabilirsiniz.

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone kampanyaları arasında en çok olumlu tepki gören kampanya olarak arkadaşını davet et kampanyası geliyor. Vodafone’a geçmesine vesile olduğunuz arkadaşınız sayesinde 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Haziran 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde en çok olumlu tepki alan fırsatlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sizde ne kadar çok arkadaşınızı Vodafone’a davet ederseniz o kadar çok bedava internet hakkı kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz 15 GB bedava internet hakkı 60 gün boyunca geçerli olup belirlenen süre sonunda hakkınız kalsa dahi hakkınız silinecektir.

Vodafone Uyumlu Tarifeler

Vodafone tarifeleri içerisinde en çok tercih edilenlerin başında gelen uyumlu tarifeler her sene olduğu gibi 2020 yılında da tercih edilmeye devam ediyor. Daha çok gençlerin tercih ettiği bu tarifeler çok ciddi internet hakkı veriyor. Örneği Uyumlu 7 tarifesi kapsamında 7 GB internet, 750 dk konuşma ve 250 SMS olmak üzere aylık sadece 25 lira ödeyeceksiniz. Haziran 2020 Vodafone bedava internet kapsamında sizde özeli bir tarife arıyorsanız bu tarifeler tam size göre. Üstelik ilk ay 10 GB bedava internet hakkı da hattınıza tanımlanıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Mobil Ödeme Yöntemi ile 1 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone mobil ödeme sistemini aktif hale getiren tüm kullanıcılara tam 1 GB bedava internet hakkı veriliyor. Sizde 1 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız bir an önce hattınızı mobil ödeme yöntemine açmanız gerekmektedir. Faturalı ve faturasız tüm aboneler bu haktan yararlanabilir. Verilen 1 GB bedava internet ise 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı