Turkcell Bedava İnternet 2021

Mevcut Müşterilere Sunulan Kampanyalar

Birçok firma sadece yeni müşterilere değil mevcut müşterilere sunulan bol ayrıcalıklı kampanyalar da dağıtıyor. Cepten internet mobil kullanıcılar arasında en çok kullanılan bir sistem. Geçmişte az verilen bu hizmet günümüzde kullanıcılara daha çok sağlanmaktadır. Her ne kadar yeni müşteriler için daha fazla kampanyalar sunulsa da mevcut müşteriler için de oldukça uygun kampanyalar yer alıyor.

Bu konuda siz değerli okuyucularımıza Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hattında yüksek internet hediyeleri yer alan 3 fırsattan bahsedeceğiz. Kampanyaları kısaca özet geçmek gerekirse Turkcell, otomatik ödeme talimatı açan kullanıcılar için internet hediye ederken Vodafone, kullanıcıları için 5 GB hediye internet dağıtıyor. Türk Telekom ise 4.5G hattı olanlara 30 GB hediye internet veriyor.

Turkcell

Turkcell’li olup da otomatik ödeme talimatını aktif etmeyen müşteriler için 5 GB hediye internet kampanyası devam ediyor. Müşteriler ilk kez otomatik ödeme yaptıklarında hediye internet kazanıyor. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken işlem oldukça kolay. Faturalı hatta sahip müşteriler ilk fatura ödemesini otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirdiklerinde kampanyaya katılmış olacak. Kampanya dahilinde kullanıcılar günlük 5 GB hediye internetin sahibi olacak.

Vodafone 15 GB hediye internet dağıtıyor
Mevcut Müşterilere Sunulan Kampanyalar

Vodafone

Vodafone, müşterilerine 5 GB hediye internet dağıtıyor. GoldMasterHome.com adresi üzerinden alışveriş yapan müşteriler 1 hafta boyunca 5 GB hediye interneti doyasıya kullanabilecek. Müşterilerin kampanyaya katılabilmesi için yapması gereken işlem öncelikle Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın üzerine gelmeleri ve “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Aldıkları şifre ile bu bağlantı üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar ödeme ekranında kuponu kullanır ise haftalık 5 GB hediye internetin sahibi oluyor.

Türk Telekom

Mevcut müşterilere sunulan kampanyalar arasında 30 GB hediye internet de yer alıyor. Türk Telekom, mevcut müşterilerini 4.5G hattına yönlendirmek için büyük bir kampanya gerçekleştirmiş durumda. Ülkemizde 5G teknolojisinin konuşulduğu bu günlerde eğer henüz 4.5G avantajlarından yararlanmadıysanız Türk Telekom’un 30 GB hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. 4.5G uyumlu bir sim karta geçiş yapan Türk Telekom hattı müşterileri 1 hafta boyunca 30 GB hediye internetin sahibi olacak.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sim Kupon Biriktir Bedava İnternet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı