Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom aboneleri fırsatlara doymuyor. Daha önceden faturasız hatlar için çıkarılan Türk Telekom Mobilist 5 GB internet paketinin bir üst paketi olarak Mobilist 10 GB paketi tüm Türk Telekom faturasız aboneleri için sunulmuştur. Mobilist 10 GB internet paketi kampanyasına ucuz fiyatlarla sahip olabilir ve internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2019 paketleri arasında kendini gösteren Mobilist 10 GB kampanyası ile muhteşem bir pakete çok uygun rakamlara sahip olacaksınız. Mobilist 10 GB paketi içerisinde 10 GB internet ile birlikte 500 dakika konuşma ve 500 SMS’de yer alıyor. Ayrıcalıklarla dolu Türk Telekom faturasız hat kampanyalarını kaçırmamanızı öneririz.

Diğer Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom Bol Kepçe 3 GB kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom Mobilist 10 GB Paketinin Tadını Çıkarın

Türk Telekom Mobilist 10 GB paketi, 10 GB internet, 500 SMS ve 500 dakika konuşma ile birlikte aylık yalnızca 49 lira.

Mobilist paketleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Türk Telekom, Mobilist 5 GB paketinden aldığı olumlu geri dönüşlerden sonra fiyat olarak çok az bir farkla bir üst paket olan Mobilist 10 GB paketini çıkardı. Böylelikle çok az bir fark ödeyerek 5 GB fazla internet hakkınız olacak. İnternette gezmeyi çok seven, sürekli sosyal medya hesaplarında zaman geçiren kişiler için bu paket en iyisi.

Aylık 10 GB internet paketi ile doyasıya internette gezinebilir ve sosyal medya hesaplarınızı gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz. 49 TL gibi bir rakama bu hizmeti satın alarak artık internet paketinizi düşünmeden rahat bir şekilde internete giriş yapabileceksiniz. Türk Telekom cazip fiyat politikasıyla her zaman takdir edilen operatörlerden olmayı başarmıştır. Peki mobilist paketi nasıl yapılır? Mobilist paketi iptal etme işlemleri nasıl yapılır? Gibi sorularında yanıtlarını sizlere vereceğiz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Kampanyası 2020

Mobilist 10 GB paketi iptal etme işlemleri için Türk Telekom online işlemler menüsüne girerek ‘Paketlerim” bölümünden iptal edebilir ya da mobil uygulama üzerinden de Mobilist paketi iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Mobilist paketi satın alma adımları ise aşağıda verilmiştir.

mobilist 10 gb

Türk Telekom Mobilist 10 GB Paketi Ayrıntıları

Bu kampanyadan yalnızca Türk Telekom faturasız bireysel aboneler yararlanabilir. Aynı zamanda Bimcell, Pocell ve Pttcell’de Mobilist 10 GB paketinden yararlanabilir.

KDV ve ÖİV fiyata dahildir.

Mobilist paketlerine geçmek için Mobil Online İşlem Merkezi ve mobil uygulama ile kayıt olabilirsiniz.

Paket dahilinde tarafınıza verilen haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir.

Paket içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS veya internet hakkı, bir sonraki aya devretmez.

10 GB internet hakkınızı tüketmeniz durumunda 2krş/100KB şeklinde ücretlendirilirsiniz.

Türk Telekom mevcut fiyatları değiştirme hakkına sahiptir.

Mobilist paketleri KKTC’de de kullanılamaz. 444 ile başlayan numaraları aramak ise kampanya dahilinde olup 500 dakika hakkınızda düşecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı