Vodafone Bedava İnternet 2021

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası!

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone, kullanıcılarına hediye internet verdiği kampanyalarına bir yenisini ekledi. Yalnızca Türkiye’de yaşayan aboneleri ile sınırlı kalmayarak, KKTC’de yaşayan Vodafone aboneleri için de bir kampanya hazırladı.

Bu yazımızda kampanya ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

Vodafone hediye internet 2021 kampanyası için tıklayın.

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, bütün KKTC’DE yaşayan faturalı faturasız faketmeksizin Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında My Vodafone uygulamasını telefonlarına indiren bütün Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edilmektedir.

my vodafone 1 gb bedava internet

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAn NASIL FAYDALANABİLİRİM?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen KKTC Vodafone abonelerinin ilk olarak cep telefonlarına My Vodafone uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı cihazlarına indiren Vodafone abonelerine bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilmektedir.

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında My Vodafone uygulamasını indiren aboneler, uygulama üzerinden kalan kullanım haklarını görüntüleme, kişiye özel ayrıcalıklardan faydalanma, faturalarını takip etme, paket yenileme ya da paket satın alma ve Vodafone kampanyalarını görme fırsatı yakalayacaklar.

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASININ AYRINTILARI NELERDİR?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasının detayları şu şekildedir;

  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız KKTC Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan bir kampanyadır.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet kazanmak isteyen aboneler, ilk olarak cep telefonlarına My Vodafone uygulamasını indirmek zorundadır.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından bir hat ile bir kez internet hediyesi kazanmak mümkündür.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hediye verilen 1 GB internet yalnızca yurt içi ve Türkiye için geçerlidir.
  •  My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet yalnızca bir hafta boyunca kullanılabilmektedir. Bir haftalık sürenin dolmasıyla 1 GB’lık hediye internetin kalan kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanan abonelerin internet kullanımlarında hediye verilen 1 GB interneti öncelikli olarak kullanırlar.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin kullanım hakkı bittiğinde aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücrete tabi tutulurlar.
  • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için My Vodafone uygulamasını ilk kez indiriyor olmak gerekmektedir. Uygulamayı daha önce indirmiş aboneler internet hediyesini kazanamazlar.
  • Vodafone, My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Mobil Ödeme ile hediye internet kazanma fırsatını yakalayın

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı