Turkcell Bedava İnternet 2021

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Paycell Bedava İnternet 

Turkcell sunduğu fırsatlarla tüm abonelerinin bedava internet kampanyalarından yararlanmasını istiyor. Paycell bedava internet kampanyası ile sizde bu fırsattan faydalanabilir ve keyifle internetinizi kullanabilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük operatörlerden biri olan Turkcell, kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Turkcell’in son kampanyası ile Paycell’li olan tüm müşterilerine hediye 3 GB internet sunuyor. Paycell avantajlarından yararlanmak için sizde bir an evvel hattınızı Paycell’e geçirin.

Turkcell faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri Paycell hat satın alabilir. 3 GB bedava internetin yanı sıra ayrıca pek çok hediyenin de sahibi olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır?

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Paycell Kart Nasıl Alınır?

Paycell kampanyalarından yararlanmak için sizde Paycell kart satın alabilirsiniz. Üstelik Paycell’e geçmek için herhangi bir yaş şartı da bulunmuyor 7’den 70’e herkes kartı alıp kullanabilir. Paycell kartına para yüklemek için iki yoldan birini kullanabilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayisine gidebilirsiniz ya da isterseniz Denizbank aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Turkcell Paycell kart satın almak için aşağıdaki yerlerden birine giderek kartınızı alabilirsiniz.

D&R mağazaları

Turkcell bayileri

Turkcell online mağazalardan

D&R online mağazasından

Paycell uygulamasını indirerek sanal kartınızı oluşturabilirsiniz.

Paycell kartınıza para yükledikten sonra alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca kartınıza yüklediğiniz paradan sonra size özel tanımlanan Paycell bedava internet 2020 yılı hakkını da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken hattınıza 50 TL yüklemek olacak. Hattınıza yüklediğiniz 50 TL ile haftalık 1 GB bedava internet hakkının sahibi olacaksınız. Bu kampanyadan 3 defa yararlanabilirsiniz. Böylelikle toplamda Paycell ile 3 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Yeni Yıl Hediyesi 2021

Paycell internet nedir sorusunun cevabını da bu şekilde açıklamış olduk. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu yüzden Paycell internet hediyesi kampanyasını kaçırmamak için acele etmelisiniz. Paycell bedava internet dünyasından yararlanmak ve diğer tüm fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı