Vodafone Bedava İnternet 2021

Saçma Güzel 10 Tarifesi

Saçma Güzel 10 Tarifesi

Vodafone saçma güzel 10 tarifesi ile hayalini kurduğunuz tarifeye geçebilirsiniz. Freezone ayrıcalıklarını tatmak için sizde geç kalmadan en yakın Vodafone mağazasına giderek Freezone üyesi olabilirsiniz. Vodafone’un en sevilen tarifelerinden olan saçma güzel tarifeleri ile yüksek paketler ve az fatura parolasıyla dilediğiniz tarifeye geçebilirsiniz. Diğer Vodafone Saçma güzel tarifeleri hakkında bilgi almak için ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Vodafone Freezone saçma güzel 10 tarifesi kapsamında hattınıza 10 GB internet ve 750 dakika konuşma hakkı tanımlanacaktır. Peki saçma güzel 10 tarifesi fiyatı nedir? Bu tarifeye ayda 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu tarifenin taahütsüz aylık fiyatı ise 49 TL. Tüm fırsatları ayağınıza getiren Vodafone’un bu eşsiz dünyasından faydalanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bir an önce sizde saçma güzel 10 tarifesine geçerek özgürlüğün tadını çıkarın.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Saçma Güzel Online L tarifesi için tıklayın.

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Saçma Güzel 10 Nasıl Yapılır?

 

En çok merak edilen soruların başında ‘Saçma güzel 10 tarifesi nasıl yapılır?’ geliyor. Bu tarifeye geçebilmek için Vodafone Freezone’lu olmalısınız.  Tarifeye katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek ‘Ek Paketler’ kısmından tarifeyi seçebilir ve aboneliği başlatabilirsiniz. Bunun dışında Vodafone resmi internet sitesi aracılığıyla da tarifeye dahil olabilirsiniz.

Saçma Güzel 10 Nasıl İptal Edilir?

Sacma güzel 10 paketini iptal etmek için birçok kanalı kullanabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulamasına girerek de tarifenizi iptal ettirebilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz bir şekilde 7000’i arayabilir ya da ‘*7000#’yi tuşlayarak da tarifeyi iptal ettirebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet

Saçma Güzel 10 Ücretsiz Paketler

Saçma güzel 10 tarifesini satın aldıktan sonra ücretsiz birçok fırsattan da yararlanabilirsiniz. Bu fırsatların başında Whatsapp geliyor. Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde Whatsapp kullanabilirsiniz. Ancak dosya gönderimleri tarife dışıdır. Saçma güzel 10 instagram, gamer ve müzik paketi de beğeninize sunmuştur. Whatsapp dışında bu üç paketten birini de ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Bu sayede sacma güzel 10 uygulama seçme adımını da halletmiş olacaksınız.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı