Vodafone Bedava İnternet 2021

Saçma Güzel Online L Tarifesi

Saçma Güzel Online L Tarifesi

Vodafone Freezone abonelerini ilgilendiren bu kampanya ile cep telefonunuzla doyasıya internete bağlanabileceksiniz. Saçma güzel online L tarifesi ile birçok yeniliğe şahit olacak ve aylık çok cüzi rakamlar ödeyerek bu pakete sahip olacaksınız. Vodafone Freezone ile bedava sinema bileti hakkına sahip olmak istiyorsanız hazırlamış olduğumuz konuyu okuyabilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere bundan önce Saçma güzel online M tarifesi hakkında bilgi vermiştik. Bu kampanyanın farkı ise kullanım haklarının diğer tarifelere göre çok daha fazla olması. Saçma güzel online L tarifesi kapsamında aylık 20 GB internet ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkınız olacak.

Saçma güzel online tarifeler nasıl yapılır sorusunun cevabı ise adından da anlaşılacağı üzere online bir şekilde yapılır. Herhangi bir Vodafone mağazasına giderek bu tarifeye geçemezsiniz. Online tarifelerin en güzel yanı ise sizi asla zorlamaz ve dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Online tarife iptal etme işlemi oldukça kolaydır.

Saçma güzel online L tarifesi sizden taahhüt istemez. Bu yüzden istediğiniz zaman tarifeden herhangi bir bedel ödemeden çıkabilirsiniz. Bu tarife ile aynı zamanda sınırsız bir şekilde Whatsapp kullanım hakkına da sahip olacaksınız. Ancak dosya paylaşımları tarife kapsamında değil, ücrete tabidir.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone Saçma Güzel Online L Tarifesi

Freezone Saçma Güzel Online L Tarifesi Nasıl Yapılır?

 

Saçma güzel online L tarifesi kampanyasına katılmak istiyorsanız BU LİNKE tıklayarak Vodafone resmi inetrnet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması vasıtasıyla da bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Online L Tarifesi Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Saçma güzel online tarifeleri yalnızca 7-26 yaş arası gençler içindir. Bu yaş aralığında olan tüm Vodafone bireysel aboneler bu fırsattan yararlanabilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Sahur Kampanyası 2020

Tarifeye nasıl geçilir?

Hattınızı Vodafone’a taşıyarak ya da yeni hat alarak bu tarifeye katılmak istiyorsanız “Tıklayın Gelelim” vasıtasıyla dahil olabilirsiniz. Mevcut Vodafone hattına sahipseniz, yukarıda da belirttiğimiz üzere Vodafone Yanımda uygulaması ya da Vodafone resmi inernet adresi üzerinden tarifeye katılabilirsiniz.

En fazla kaç ek paket alınabilir?

3 farklı ek paketten yalnızca 1 tanesini seçme hakkına sahipsiniz. Ancak memnun kalmadığınız zaman ek paketinizi bir sonraki ay ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Saçma güzel online L tarifesi paket detayları nelerdir?

Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 20 GB internet ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı kazanacaksınız.

Tarifenin aylık ücreti nedir?

Bu tarifenin aylık ücreti sadece 59 TL’dir.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı