Vodafone Bedava İnternet 2021

Saçma Güzel Online M Tarifesi

Saçma Güzel Online M Tarifesi

Vodafone saçma güzel online M tarifesi ile sınırsız internet ve dakikaların sahibi olabilirsiniz. Kolay kolay bitiremeyeceğiniz bu tarifeye oldukça cüzi rakamlarla sahip olabilirsiniz. Vodafone freezone saçma güzel tarifeleri kapsamında sizlere sunulan bu pakete sahip olmak artık çok kolay. Üstelik Vodafone saçma güzel online M tarifesi ile Whatsapp’ı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilindiği üzere Whatsapp uygulaması tüm dünyada en sık kullanılan uygulamaların başında geliyor. Saçma güzel online tarifeler kapsamında sunulan M tarifesi ile Whatsapp’ı yalnızca yazışmalarda ücretsiz kullanabilirsiniz. Herhangi bir resim, video ve müzik gönderimleriniz tarifeniz dışında ücretlendirilir.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma için tıklayın.

Saçma Güzel Online M Tarifesi

Vodafone Freezone Dijital Özel Saçma Güzel Avantajlı Tarifeler

Vodafone online tarifeler, adından da anlaşılacağı üzere sadece online alımlarda geçerlidir. Bu tarifeye sahip olmak için sadece internet üzerinden başvurabilirsiniz. Saçma güzel online m tarifesi, SMS ya da Vodafone bayilerden satın alınamaz.

Saçma güzel online m tarifesi içerisinde 14 GB internet ve 1000 dakika her yöne konuşma yer alıyor. Ve tüm bunlar yalnızca aylık 45 TL’ye. 14 GB internetin 7 GB’ı seçeceğiniz uygulamalarda kullanabilirsiniz. Vodafone saçma güzel online m tarifesine geçebilmek için Vodafone Freezone abonesi olmanız gerekmektedir.

Freezone Saçma Güzel Online M Tarifesi Nasıl Yapılır?

 

Bu tarifeye nasıl geçeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak tarifeye geçebilirsiniz.

Vodafone Freezone Saçma Güzel Online Medium tarifesi taahütlü fiyatı aylık 45 TL’dir. Taahütsüz bu tarifeye sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken tutar aylık 55’TL’dir.

Bu tarifeden yeni Vodafone’lularda faydalanabilir.

Bu kampanya Vodafone internet sitesinde “Tarifeler” sekmesinde “Dijitale özel faturalı tarifeler” başlığında bulabilirsiniz.

Vodafone saçma güzel online m tarifesi kampanyasına katılabilmek için Vodafone yanımda uygulaması ya da Vodafone internet sitesi üzerinden online olarak başvurarak geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Salla Kazan
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı