Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Şanslı çark ile hediye internet kazanmak

Şanslı Çark ile birçok operatörden hediye internet kazanmak bir adım ötede yer alıyor. Zaman zaman birçok büyük marka kullanıcılar için çekilişler düzenleyebiliyor, hediyeler dağıtabiliyor. Bu kampanyalardan birine bir cips markası ev sahipliği yapıyor. Çeşitli hediyelerin kullanıcılara sunulduğu Şanslı Çark sayesinde ücretsiz internetin sahibi olmak mümkün. Bir cips markasının başlattığı bu kampanya sayesinde kullanıcılar yalnızca hediye internet değil hediye Steam kodu, Bein Connect üyeliği ve Fizy gibi pek çok ödülün de sahibi olacak.

Şanslı çark ile hediye internet sahibi olmak çok kolay

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone abonelerinin katılabildiği kampanya ile birlikte müşteriler hediye internetin sahibi olabilecek. Bu kampanyanın kullanıcılara sunduğu internet paketleri arasında 100 MB internet, 250 MB internet, 1 GB internet ve 4 GB internet bulunuyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar 30 dakika konuşma paketine de sahip olabiliyor. Cips ürünleri satması ile bilinen Doğuş markası, yalnızca bu ödülleri değil aynı zamanda Steam, Fizy, Bein Connect, Yemek Sepeti Banabi ödülleri de dağıtıyor. Bunun yanı sıra çekilişe katılma hakkı sunuyor.

Şanslı çark ile hediye internet kazanmak
Şanslı çark ile hediye internet kazanmak

31.01.2021 tarihine kadar sürecek olan çekiliş toplamda 6 dönem şeklinde yapılıyor. Çekilişin ilk dönemi bitmiş durumda. Şu anda sistem 2. çekiliş döneminde yer alıyor. Her çekiliş 1 ay sürmekte. Çekiliş sonucunda katılımcılar birçok hediyenin sahibi olabilir. Bunun yanı sıra internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem Şanslı Çark uygulamasına girip gerekli bilgileri sunmak. Bilgiler verildikten sonra kullanıcılar şanslı çarkı çevirerek herhangi bir ödülün sahibi olabilir.

Her operatör internet ve konuşma paketleri için farklı bir sistem belirlemiş durumda. Turkcell çarkta yer alan her bir paket için günlük 100 MB, günlük 250 MB, günlük 1 GB, aylık 4 GB ve günlük 30 dakika olarak belirlemiş durumda. Türk Telekom ise günlük 100 MB, günlük 250 MB, haftalık 500 MB, haftalık 1 GB, aylık 4 GB ve günlük 30 dakika belirlerken Vodafone günlük 100 MB, 8 saatlik 250 MB, 8 saatlik 500 MB, 8 saatlik 1 GB, 8 saatlik 2 GB, aylık 4 GB ve günlük 30 dakika olarak belirlemiş durumda. Şanslı çark ile hediye internet kazanmak bu kadar kolay.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 10 GB hediye internet dağıtıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı