Turkcell Bedava İnternet 2021

Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

Turckcell sen yap diye 25 GB bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına hız kesmeden devam eden Turkcell, Sen Yap Diye kampanyasını yenileyerek abonelerinin karşısına çıkıyor. En çok talep gelen kampanyalardan olan SenYapDiye ile sizde ücretsiz internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik her zamankinden çok daha kolay bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz.

Sen Yap Diye kampanyası ile 25 GB bedava internet kazanma fırsatı için birtakım görevleri tamamlamanız lazım. Tamamladığınız her görevde farklı hediyeler kazanacaksınız. Bundan önceki Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası yenilenerek ve süresi uzatılarak sizlerin beğenisine sunuldu.

SenYapDiye kampanyası bununla beraber tam 3. defa yenilenerek sizlerin karşısına çıktı. Bu kampanya ile tüm Turkcell abonelerinin yüzü bir kez daha güldü. Kampanyaya yoğun bir talep geldiği için Turkcell bu kampanyayı 2 Haziran 2020 tarihine kadar uzattı. Sizde Sen Yap Diye kampanyasının hediyelerinden yararlanmak istiyorsanız bir an önce Turkcell Bip uygulamasını indirin. Bu sayede bedava internet kazanma fırsatını da elde etmiş olacaksınız.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Sim Kupon Biriktir Kampanyası için tıklayın.

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

Sen Yap Diye 25 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyaya dahil olmak için Turkcell Bip uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra #senyapdiye kanalını takip edin. Bu kanalda yapmanız gereken tüm detaylar yer alıyor. Sen yap diye görevleri sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. 25 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gereken görevler şunlar:

29 Nisan – 5 Mayıs 2020 tarihleri arasında Dergilik uygulaması aracılığıyla 5 farklı yayını yükleyin. Bu sayede 2 GB bedava internet kazanın.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

6-12 Mayıs 2020 tarihleri arasında Fizy aracılığıyla 10 farklı şarkı dinleyin. Bu görevi de tamamladığınız zaman 2 GB bedava internet kazanacaksınız.

13-19 Mayıs 2020 tarihleri arasında TV+ ile 2 ayrı günde en az 10 dakika TV izle. Bu görev sonucu hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir.

20-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında Bip uygulamasını 10 farklı cep telefonuna yüklet. Arkadaşlarını da dahil ettiğin bu kampanya sonucu 2 GB ücretsiz internet kazanacaksın.

27 Mayıs – 2 Haziran 2020 tarihleri arasında Paycell kart ile alışveriş yap ve 15 GB bedava internet kazan.

Sen yap diye kampanyasının tüm detayları yukarıda verildiği gibidir.Size verilen görevleri yerine getirerek ücretsiz internet kazanma fırsatı yakalayın. Upcall, Fizy, Dergilik, Paycell gibi görevleri belirtilen tarihlerde yapın ve Turkcell’in sizlere sunduğu bedava internet hakkınızı alın.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı