Vodafone Bedava İnternet 2021

Şubat 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Şubat 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone müşterisi olup haftalık veya dönemsel bedava internetten yararlanmak isteyen müşteriler, Şubat 2020 Vodafone bedava internet paketleri başlığını aratarak internet kazanabilmektedirler. Yazının devamında açıklanacak internet paketleri yardımıyla Vodafone kullanıcıları, mevcut internet paketlerine ek bedava internet kazanabileceklerdir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Bu uygulama tarife ve paketlerin kalan kullanımları ve yaşanılan bölgedeki çekim gücü hakkında bilgi alınabilir, fatura ödemesi ve hazır kart kullanıcıları için lira yüklemesi yapılabilir. Bunların yanı sıra sahip olunan hazır kartın 4.5G uyumlu olup olmadığı hakkında bilgi edinilebilir ve uyumlu değilse olması için gerekli işlemler kolaylıkla yapılabilir.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için aşağıdaki konumuzu ziyaret edin:

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yanımda uygulaması yardımıyla Şubat 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için:

  • Hediye çarkı kullanılarak 20 GB’a kadar internet,
  • Var olan internet paketi harcanmadan sayısız bedava paket kazanılabilir.
  • İlk defa Yanımda uygulaması edinen müşterilere de bir hafta süreli 5 GB internet hediye edilmektedir.

Bana Ne Var?

Bana ne var kampanyası Vodafone kullanıcılarına sunulmuş avantajlı bir hizmettir. Bana ne var kampanyasından haftada bir kez yararlanılmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Yanımda uygulaması edinmek gerekmektedir. Yanımda uygulaması aracılığıyla Bana Ne Var? Kampanyasından yararlanılmaktadır. Vodafone kullanıcıları, bedava internet sahibi olmak için Bana Ne Var adlı çarkı döndürüp bedava internet kazanabilmektedir.

Arkadaşını Davet Et

Vodafone GSM Şirketi, daha benzerleri olan fakat nadir görülen bir uygulamaya imza atıp, Vodafone kullanıcısı olup arkadaşını davet eden müşterilerine 9 GB internet hediye etmeyi vaat ediyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Arkadaşını davet et kampanyasından faydalanmak ve Şubat 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için yine Yanımda uygulaması edinilmelidir. Uygulama aracılığıyla davet edilen arkadaşlar bildirim aldığında kullanıcı hattına 9 GB internet tanımlanacaktır. 9 GB internet kullanım süresi 90 gündür ve istenilen saatte kullanılabilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Vodafone Yanımda uygulamasına bağlı seviyorum interneti testi ile Şubat 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak mümkün olmaktadır. Kullanıcılar test çözmek suretiyle 3 GB bedava internet sahibi olmaktadırlar. Böylece Vodafone aboneleri hem eğlenecek, hem de bedava internet kazanacaktır. Bedava internet kazanmanın yanı sıra test yardımıyla yıllık internet kampanyası çekilişine de katılmış olacaklardır. Çekiliş sonucunda kazanan kişiler 5 yıl süreyle 1 TB internet sahibi olmuş olacaklardır.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Şubat 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmanın diğer bir yolu sms yardımı ile 8 GB internet sahibi olmaktır. Bu kampanya 30 günlük bir süreyi kapsar ve 30 gün sonunda iptal işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde işlem bedeli faturaya yansımaktadır. Kampanya tek kullanımlıktır ve tekrar kazanma gibi bir durum söz konusu değildir. Kısa mesaj yardımıyla Super2GB yazıp 3636 numaralı Vodafone servisine göndermek bedava internet kazanmak için yeterli görülmektedir. Ardından kullanıcının alacağı onay kısa mesajı ile hediye edilen interneti kullanmaya başlayacaktır.

Vodafone 4.5G İle Bedava İnternet

Bir diğer hediye internet kampanyası 4.5G kullanıcılarını ilgilendirmektedir. İnterneti biten kullanıcılar, kısa mesaj yardımıyla 4bucakG yazıp 4545 numaralı servise yollayarak anında 5 GB internet sahibi olmaktadır. Ayrıca 4.5G kullanıcıları yanımda uygulamasını kullanarak 30 gün süreli 1 GB internet sahibi olabilmektedir.

4.5G hat sahibi olmayan kullanıcılar Yanımda uygulaması yardımı ile hattını 4.5G uyumlu hale getirerek bedava internet kampanyasından yararlanabilir. Bunun yanı sıra 4.5G hızına da merhaba demiş olacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 29 Ekim Hediyesi 2020

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet

FreeZone saçma güzel bedava internet paketleri, Vodafone bünyesinde sahip olunacak en kapsamlı ve kullanışlı paketlerdir. Sık sık güncellenen bu paketleri takip edip bedava internet, sms ve dakika kazanmak FreeZone kullanıcılarının elindedir.

FreeZone Saçma Güzel paketleri sayesinde 20 GB’a kadar internet kazanmak mümkündür. Seçilen tarifeler istenilen zamanda değiştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra Whatsapp kullanımı da FreeZone kullanıcıları için ücretsizdir.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Vodafone’un 2020 yılı için kullanıcılarıyla paylaştığı kampanya çerçevesinde aylık 5 GB’ a kadar toplamda 60 GB internet hediye etmektedir.

Vodafone Red kullanıcılarını kapsayan bu tarifeyi kullanmak için yine Yanımda uygulamasını kullanmak gerekmektedir. 2020 yılı içerisinde Vodafone 60 GB bedava internet kazanmak isteyen, hattını Vodafone’a taşıyan veya yeni hat sahibi olan faturalı kullanıcılar, mevcut tarifelerinin yanı sıra 12 ay boyunca bedava internet kazanmaktadır.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı