Vodafone Bedava İnternet 2021

Trendyol 5 GB hediye internet dağıtıyor

Trendyol Vodafone müşterileri için 5 GB hediye internet dağıtıyor. Kampanyaya katılımın oldukça kolay olduğu bu fırsat ile birlikte müşteriler bol bol kullanabileceği bir internet paketine kavuşuyor. Özellikle koronavirüs salgınından sonra daha çok kullanılmaya başlanan internet, birçok kullanıcının ilgi odağı haline gelmişti. İnternetin kullanımının artması ile birlikte operatörler tarafından çeşitli kampanyalar ve özel fırsatlar müşterilere sunulmaya başlandı. Bunun yanı sıra bazı operatörler kampanyadaki internet ödüllerini artırarak müşterilerin daha fazla internet kazanmalarını sağladı. Bu kampanyalardan birisi olan Trendyol fırsatı sayesinde müşteriler interneti doyasıya kullanabilecek.

Trendyol 5 GB hediye internet ile müşterileri sevindiriyor

Vodafone ile Trendyol anlaşmalı yeni kampanyaya göre müşteriler Trendyol alışverişi ile birlikte 5 GB hediye internetin sahibi oluyor. Vodafone müşterileri için geçerli bu kampanyaya katılım ise oldukça kolay. Müşterilerin istedikleri kadar yararlanabileceği bu kampanya oldukça düşük şartlar istiyor.

Trendyol 5 GB hediye internet dağıtıyor
Trendyol 5 GB hediye internet dağıtıyor

Vodafone müşterilerinin kampanyaya katılabilmeleri için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına girmeleri gerekiyor. Uygulamaya giriş yapan kullanıcılar kampanyaya ilişkin sayfaya adım atarak burada yer alan “Fırsatı Kullan” düğmesine basmalıdır. Düğmeye basan kullanıcılar, aldıkları şifre ile Trendyol’da alışveriş yapmaya başlayabilir. Müşterilerin yaptıkları alışverişlerde ödeme kısmında promosyon kodu alanına şifrelerini girmeleri gerekiyor. Kullanıcıların ayda 1 defa katılabildiği bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar bu bağlantıdan alışveriş yapmalıdır.

Kampanya kapsamında müşterilerin bilmeleri gereken bazı detaylar bulunuyor. 1 hafta boyunca 5 GB hediye internet veren Vodafone, oldukça uygun şartlar ile müşterilere internet paketi tanımlıyor. Yalnızca üstteki bağlantı üzerinde geçerli olan şifre ile kullanıcıların 50 TL ve üzeri alışveriş yapmaları gerekiyor. Alışverişini tamamlayan müşterilerin hattına 24 saat içerisinde internet hakkı yüklenecek. Kodlar birden fazla kez kullanılamaz.

Stoklarla sınırlı olan bu kampanya, Vodafone müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Trendyol 5 GB hediye internet kampanyası sayesinde Trendyol’dan uygun fiyata alışveriş yapacak müşteriler hem hediye internet kazanıyor hem de ihtiyaçlarını karşılıyor. Yalnızca aktif Vodafone hattına sahip kullanıcıların yararlanabileceği bu kampanyada Trendyol ve Vodafone firmasının değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 5 GB İnternet Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı