Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Birçok operatör firması zaman zaman kullanıcılarına büyük kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarını sevindirmek isteyebilir. Bu kampanyalardan bazıları küçük olsa da birçok kullanıcının işini görebilir. Bunlardan biri de Türk Telekom’un internet kullanıcılarına düzenlediği 1 GB hediye internet kampanyası olarak karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom kullanıcılarına 1 GB hediye internet dağıtıyor. Tüm faturalı ve faturasız hatta sahip müşterilerin katılabileceği kampanyaya göre firma 2 farklı internet paketini müşterilerine sunuyor. Bu paketlerden birisi aylık 1 GB internet olurken diğeri haftalık 1 GB internet olarak karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom 1 GB hediye internet kampanyası

Müşterilerine zaman zaman internet hediyeleri dağıtan Türk Telekom, bu kampanya ile ArayanıBil Plus’a abone olan kullanıcılar için internet hediye ediyor. Aylık veya 6 aylık şeklinde katılım sağlanabilen bu kampanyaya müşteriler bir işlem yaparak dahil olabilir.

Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor
Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Öncelikli olarak aylık abonelik isteyen müşteriler PLUS yazıp 7065’e SMS göndererek bu kampanyaya katılabilir ve haftalık 1 GB hediye internet paketini kullanmaya başlayabilir. 6 aylık abonelik isteyen müşteriler ise PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilir ve 1 ay boyunca 1 GB internet paketinin sahibi olabilir. ArayanıBil Plus hizmetinin aylık ücreti 4,19 TL iken 6 aylık ücreti 17,49 TL fiyattan satılıyor. Müşteriler istediği zaman aboneliği iptal edebilir. İptal edilen aboneliğin ödenen ücreti iade edilmez.

Türk Telekom kullanıcılarının bu konuda bilmesi gereken bir diğer detay bulunuyor. Bazı kullanıcılar aylık alıp her ay internet paketine sahip olmanın daha avantajlı olduğunu düşünebilir. 6 ay boyunca haftalık 1 GB internet almak daha mantıklı geliyor olabilir. Türk Telekom bu konuda bu kampanyanın her kullanıcı için yalnızca 1 defa geçerli olduğunu belirtiyor.

Eğer hizmet aboneliğiniz başladıysa ve henüz internet paketi gelmediyse endişelenmenize hiç gerek yok. İnternet paketi 48 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacak ve size SMS ile bilgi verilecek. Eğer bir sorun yaşanır ise Türk Telekom müşteri hizmetlerinden düzeltme talep edebilirsiniz. Bu konuda Türk Telekom 1 GB hediye internet kazanmanın yolunu anlattık.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı