Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Baharın gelmesiyle birlikte Türk Telekom bedava internet 2020 şenliği de başladı. Türk Telekom’un yeni kampanyası olan 10 GB bedava internet fırsatını sizde yakalayabilirsiniz. Bu kampanyaya bahar şenliği de denilmektedir. 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın.

Türk Telekom faturasız hat sahipleri için çıkarılan bu bedava internet kampanyası sayesinde 10 GB ücretsiz internet kazanacaksınız. Bahsi geçen tarihlerde hattınıza yükleyeceğiniz TL ile günlük, haftalık ya da aylık kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Diğer Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Mobilist 10 GB internet paketi için tıklayın.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını vermeden önce bu kampanyanın bahar kapsamında geçici olarak çıkarıldığını hatırlatmakta fayda var. Bu yüzden son tarih olan 30 Nisan 2020’ye kadar bu kampanyadan yararlanmanızı öneririz.

Türk Telekom 10 GB bedava internet paketi kampanyasına katılmak için SENLIK GB yazın ve 5555’e SMS olarak yollayın. Onay SMS’i aldıktan sonra kampanyaya dahil edileceksiniz ve bedava internetiniz hattınıza yüklenecek.

Türk Telekom Bahar Şenliği Kampanyası Detayları

10 GB bedava internet kampanyası 1 Mart 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında,

  • 40 TL hattınıza yapacağınız yükleme ile 1 gün boyunca 10 GB bedava internet hakkı kazanacaksınız.

  • 50 TL hattınıza yapacağınız yükleme ile 1 hafta boyunca 10 GB bedava internet hakkı kazanacaksınız.

  • 100 TL hattınıza yapacağınız yükleme ile 1 ay boyunca 10 GB bedava internet hakkı kazanacaksınız.

NOT: Hattınıza TL yüklemesini yapmadan önce ilk olarak kampanyaya katılmalısınız. Bunun için SENLIK GB yazın ve 5555’e gönderin.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama (İnternet, SMS, Dakika)

Bahar kampanyasına BIMCELL, POCELL, Katlayan, Kontrollü Esnaf, Seç Tarifeleri, Faturasız Ofis, Faturasız PTTCELL ve Esnaf Dostu tarifesine sahip aboneler katılamaz. Bunlar dışındaki tüm Türk Telekom faturasız hat sahipleri katılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için yalnızca Türk Telekom mağazaları aracılığı ile hattınıza TL yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kampanyaya dahil olabilmek için hattınıza minimum 40 TL yüklemeniz gerekmektedir.

Hattınıza yükleyeceğiniz tutar kadar kullanacağınız bedava internetinde süresi değişiklik gösterir. 40 TL yüklemeye 1 gün, 50 TL yüklemeye 1 hafta ve 100 TL yüklemeye 1 ay boyunca 10 GB ücretsiz internet hakkı kazanırsınız.

Kampanya kapsamında verilen hediye internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Kazandığınız bedava internet paketi bir başkasına devredilemez.

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı