Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 10 GB hediye internet dağıtıyor

Türk Telekom müşterilerine 10 GB hediye internet dağıtıyor. Katılımın oldukça kolay olduğu kampanya sayesinde ücretsiz 10 GB interneti doyasıya kullanın. Günümüzde önemli bir yeri bulunan internet, pek çok konuda hayat kurtaran bir durum olabilir. Örneğin deprem zamanı telefon hatları yoğun olduğunda internetten arkadaşınıza ulaşarak daha hızlı bir şekilde iletişim kurmanız mümkün olabilir. Bu sayede hem telefon hatlarındaki yoğunluk azalır hem de internet kullanımı sağlanarak dengeli bir sistem oluşturulur. İnternet, pek çok alanda etkili bir hizmet haline gelirken Türk Telekom müşterilerine 10 GB hediye ediyor.

Türk Telekom ile 10 GB hediye internet keyfini yaşayın

Türk Telekom, bazı illere özel hediye internet kampanyası ile müşterilerini sevindiriyor. Firmanın Çanakkale ve Balıkesir illerinde başlattığı yeni bir kampanyaya göre kullanıcılar aylık 10 GB internetin sahibi olabilir. Bu illerde yaşayan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için yapması gereken işlem oldukça kolay. Yalnızca tek seferlik geçerli olacak bu kampanya ile internetin keyfini doyasıya çıkarın.

Türk Telekom 10 GB hediye internet dağıtıyor
Türk Telekom 10 GB hediye internet dağıtıyor

Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayan Türk Telekom müşterilerinin kampanyaya katılabilmeleri için numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Türk Telekom’un faturalı mobil Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden birine başvurması gerekiyor. Bu tarifelere katılıp aktivasyon işlemi gerçekleşen bu ildeki kullanıcılar aktivasyon işleminden sonra 1 ay boyunca ek 10 GB internet paketine sahip olabilecek. Örneğin 20 GB’lık bir tarife aldıysanız toplamda 30 GB internet paketiniz olacak.

Türk Telekom 10 GB hediye internet kampanyası ile birlikte Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerin bilmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Öncelikli olarak bu kampanya tek seferlik bir kampanyadır. Yani ilk ay verildikten sonra diğer aylarda devam etmeyecek. Yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanya ile birlikte 2 ilin vatandaşları doyasıya internet paketini kullanabilecek. Yalnızca yurt içindeki kullanımlar için geçerli olan internet kampanyası farklı bir hatta devredilemez veya farklı bir pakete aktarılamaz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı