Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 12 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Türk Telekom müşterilerine 12 GB hediye internet dağıtıyor. Firma, internet konusunda kullanıcılara birçok kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar arasında yer alan 12 GB hediye internet kampanyası da bazı şartlar doğrultusunda kullanıcılara 6 ay boyunca verilmektedir.

Türk Telekom firması, kullanıcılarına internet konusunda bonkör davranan firmalar arasında yer alıyor. Müşterilerine her hafta hediye internet dağıttığı Sil Süpür kampanyası gibi bu kampanyada da müşterilerini düşünen Türk Telekom, belirli bir tarifeye geçince 6 aylık bedava internet veriyor.

Türk Telekom 12 GB hediye internet veriyor

Türk Telekom, Renkli Tarifeler ile kullanıcılarına 12 GB hediye internet imkanı sunuyor. Her tarifenin kendine has özellikleri bulunur. Renkli Tarifeler farklı paketler halinde kullanıcılara verilmektedir. Bu tarife ile birlikte 1000 dakika, 1000 SMS hakkının yanı sıra 3 GB, 6 GB, 10 GB ve 15 GB internet paketi de hatta tanımlanır. Kullanıcı isteğe bağlı olarak bu tarifeler arasından kendine istediği paketi seçebilir.

Türk Telekom 12 GB Hediye İnternet Dağıtıyor
Türk Telekom 12 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Bu tarifelerden birini seçen müşteriler için Türk Telekom 12 GB hediye internet kampanyasını gerçekleştiriyor. 6 ay boyunca hat sahipleri için geçerli olan bu fırsat için yapılması gereken baz adımlar bulunuyor. Öncelikli olarak konuşma ve SMS paketinin yanı sıra 3, 6, 10 ve 15 GB internet halinde 4 ayrı tarife olarak sunulan tariferlerden birini almak gerekiyor. Bu tarifelerden birine geçiş sağlayan operatör müşterisi, 6 ay boyunca her ay 2 GB, toplamda 12 GB hediye internetin sahibi olur. Diğer aydan kalan hediye internetin devri söz konusu değildir.

Eğer tarifeye geçiş yaptıysanız bu esnada ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yok. Paket otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır fakat müşterilerin bu konuda bilmesi gereken bir diğer detay bulunur.

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu 12 GB hediye internet kampanyasında belirtilmesi gereken bir diğer detay bu kampanyanın tüm müşterileri kapsamaması. Bu tarifeye geçmek isteyen müşterilerden belirli illerde yaşayanlar bu kampanyaya dahil olabilir. Kampanyaya dahil olan iller Aydın, İzmir, Zonguldak, Hatay, Mersin ve Şanlıurfa olarak belirlenmiş durumda.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı