Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 ile bir kez daha gönüllere taht kurmayı başardı. 15 Temmuz 2016 yılında yaşanan hain darbe teşebbüsü nedeniyle ülkemiz oldukça zor bir gece geçirdi. Bu hain girişime karşı vatandaşlar canları pahasına sokaklara çıkarak bu girişime dur dedi. Türk Telekom operatörü de vatandaşların bu kahramanca davranışı nedeniyle 15 Temmuz’a özel bir kampanya düzenledi.

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 kapsamında abonelerine bedava internet ve bedava SMS hakkı sunuyor. Böyle anlamlı bir günde kullanıcılarını düşünen Türk Telekom operatörü 15 Temmuz kampanyası ile pek çok kişinin de takdirini kazandı.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom sil süpür kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi

Türk Telekom 15 Temmuz Özel İletişim Kampanyası

Türkiye’nin en çok kullanılan operatörlerinden olan Türk Telekom 15 Temmuz kampanyası kapsamında abonelerine çok sayıda hediye veriyor. 15 Temmuz günü kullanılmak üzere Türk Telekom mobil müşterilerine 1 GB bedava internet, her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS hakkı veriyor. Sizlerde bu haktan yararlanabilmek için hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz.

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 kapsamında ilk olarak dikkat çeken kampanya mobil müşterilere verilen bedava internet ile bedava dakika ve SMS fırsatları olmuştur. 15 Temmuz kampanyası kapsamında tüm Türk Telekom mobil müşterileri bu fırsattan yararlanabilir.

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz paketi kapsamında çok sayıda avantajı da aboneleri için sunuyor. 15 Temmuz bedava internet paketi olarak abonelerine 1 GB bedava internet veren Türk Telekom aynı zamanda ev ve iş telefonu abonelerini de unutmadı. Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 kapsamında tüm ev ve iş telefonu aboneleri 15 Temmuz günü şehir içi ve şehir dışı yapacağı tüm görüşmeler bedava olacak.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom 15 Temmuz kampanyası kapsamında ankesörlü telefon kullanıcıları içinde büyük bir kampanya hazırladı. 15 Temmuz günü ankesörlü telefonlarla yapılacak tüm ev ve şehirlerarası görüşmeler ücretsiz olacak. Ankesörlü telefonlarla mobil numaraları aramada ise ilk 2 dakika ücretsiz olacak.

Türk Telekom 15 Temmuz’da AKN’yi Kaldırdı!

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 fırsatları durmak bilmiyor. Türk Telekom sabit internet aboneleri 15 Temmuz günü yapacakları internet kullanımlarında AKN’den muaf tutulacaklar. AKN’yi aşan kullanıcıların düşen internet hızları ise 15 Temmuz günü eski hızlarına döndürülecek.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 fırsatlarının tüm detaylarını sizler için derledik. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler ile sizde Türk Telekom 15 Temmuz fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom 15 Temmuz kampanyaları şu şekildedir:

  • 15 Temmuz günü tüm Türk Telekom mobil müşterileri 1 GB bedava internet, her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS hakkı elde edecek.
  • Türk Telekom ev ve iş telefonu abonelerine ise şehir içi ve şehir dışı görüşmeleri 15 Temmuz’da 1 günlüğüne ücretsiz yapıyor.
  • Ankesörlü telefonlarla yapılacak tüm görüşmeler 15 Temmuz günü bedava olacak. Ankesörlü telefondan mobil hatlara yapılacak aramaların ilk 2 dakikası ücretsiz olacak.
  • Tüm Türkiye’de yer alan 4 binden fazla Türk Telekom Wifi noktaları 15 Temmuz günü bedava olacak.
  • 15 Temmuz günü Adil Kullanım Kotası (AKN) devre dışı bırakılacak. AKN sebebiyle internet hızı düşen kullanıcıların internet hızları mevcut tariflerindeki hızlara yükseltilecek.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Gelmedi

Türk Telekom tarafından aboneleri için hazırlanan tüm fırsatlar yukarıda detaylı bir şekilde verilmiştir. Bu haklardan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Eğer Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 kampanyalarından yararlanamadığınızı düşünüyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  3 Popüler Operatörün En iyi Bedava İnternet Kampanyası

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı