Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası 2020

Özel günlerin arasında yer alan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı günü de Türk Telekom tarafından unutulmamıştır. Türk Telekom 19 Mayıs kampanyasına katılım oldukça kolay olup 1919 MB değerinde bedava internet paketi vermektedir. Türk Telekom aracılığı ile Selfy uygulaması le birlikte milli bayramımızı kutlarken aynı zaman da bedava internet paketinin de tadını kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Türk Telekom 19 Mayıs kampanyası 2020 katılım sağlamanız için yapmanız gerekenler ise şu şekilde söylenebilir.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom hediye 10 GB internet için tıklayın.

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 26 yaşın altında olan hat sahiplerine özel online işlemler uygulamasının telefonunuzda bulunması gerekmektedir. Bu uygulamaya giriş yaparak siz de 1919 MB bedava internet kazabilirsiniz. Online işlemler uygulamasına giriş sağlayarak burada bulunan sil süpür uygulamasına girerek kampanyaya katılabilir ve siz de Türk Telekom 19 Mayıs kampanyası 2020 bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu yıl Türk Telekom tarafından düzenlenmiş olan bedava internet kampanyası diğer yıllara oranla oldukça karlı olmaktadır.

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom gençlere hat sahiplerine özel Türk Telekom 19 Mayıs kampanyası 2020 olan 2 GB bedava internet kampanyasından siz de yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım yukarıda belirttiğimiz şekilde yapılmaktadır. Ayrıca kazanmış olduğunuz bedava interneti 2 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası Katılım Koşulları

Türk Telekom ile 19 Mayıs tarihinde de bedava internet coşkusu yaşayabilirsiniz. Türk Telekom diğer yıllarda olduğu gibi yine 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında tüm hat sahiplerini sevindirmek için bedava internet kampanyası yapmaktadır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom İnternet Hediye Etme

Türk Telekom 19 Mayıs kampanyası 2020 adı altından kolay şekilde yararlanabileceğiniz 2 GB değerindeki bedava internet paketinin kampanyaya katılım koşulları ise şu şekildedir: Türk Telekom 19 Mayıs bedava internete kazanmanın il şartı Selfy abonesi olmaktır. Selfy aboneliğine sahip olan tüm Türk Telekom 26 yaş hat kullanıcıları bu yıl ki 19 Mayıs bedava internet kampanyasından kolay bir biçimde yararlanabilir.

Ayrıca bu internet paketini 2 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kampanyaya diğer katılı koşulları 26 yaş altında bulunan kişiler yaralanmaktadır. Ayrıca Türk Telekom uygulaması olan online işlemler uygulamasının da telefonunuz da yüklü olması gerekmektedir. Buradan giriş yaparak kolay bir biçimde Selfy aboneliği ile sil süpür oyununu oynayarak 19 Mayıs 2020 gününe özel bedava internet paketinden yaralanabilirsiniz.

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı