Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 2020 Eylül Hediye İnternet Kampanyaları

2020 Eylül ayı ile birlikte Türk Telekom kullanıcılarına pek çok hediye internet kampanyası sunuyor. Bu konuda sizlere Türk Telekom’un sunduğu büyük ve ücretsiz hediye internet kampanyalarından bahsedeceğiz.

6 GB Hediye İnternet

Türk Telekom BTK Akademi kullanıcılarına özel aylık 6 GB hediye internet sunuyor. Kullanıcıların bu kampanyaya katılabilmeleri için yapmaları gereken işlem bu pakete Online İşlemler üzerinden veya BTK Akademi yazıp 5555’e göndermek. Bu fırsattan bireysel ve kurumsal her müşteri yalnızca 1 kez yararlanabilecek.

8 GB Hediye İnternet

Türk Telekom’un bu ay sunmaya devam ettiği bir diğer internet kampanyası EBA kullanıcılarına özel olarak karşımıza çıkıyor. EBA kullanan öğrenciler için 1 ay boyunca 8 GB hediye internet veren Türk Telekom, bu internet paketini her müşterinin hattına otomatik olarak eklemiş durumda.

Sil Süpür ile 30 GB İnternet

Türk Telekom 2020 Eylül hediye internet fırsatları kaldığı yerden devam ediyor. Firma, kullanıcıları uzun süredir Sil Süpür hizmetinden yararlanarak hediye internetin sahibi oluyor. Gelişmeye devam eden sisteme yeni internet paketleri eklendi. Yani artık kullanıcıların internet hediyesi kazanma şansı daha da yüksek. Kullanıcılar haftalık 30 GB’a kadar internet paketinin sahibi olabilir. Müşterilerin bu fırsattan yararlanması için yapması gereken işlem Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından hediye sekmesine girerek kampanyadan faydalanmak.

Türk Telekom 2020 Eylül Hediye İnternet Kampanyaları
Türk Telekom 2020 Eylül Hediye İnternet Kampanyaları

70 GB Hediye İnternet Kazanma Şansı

Türk Telekom’a yeni geçen müşteriler 3 ay boyunca 70 GB hediye internetin sahibi oluyor. Yeni kullanıcılar ilk ay 25 GB internetin yanı sıra 750 dakika konuşma ve 750 SMS kazanıyor. 3 ay boyunca ise her ay 30 TL’lik yüklemede 15 GB internet kazanıyor. İlk ay 40 GB, toplamda 70 GB hediye internetin dağıtıldığı bu kampanyaya katılmak için BOLBOL yazıp 5555’e SMS atmak yeterli.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Kampanyası 2020

30 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 2020 Eylül ayı içerisinde birçok hediye internet paketi dağıtıyor. Bu kampanyalardan birisi de 4.5G’ye geçiş yapan kullanıcılar için geçerli. 3G hattını 4.5G’ye taşıyan mobil müşteriler aylık 30 GB internet paketi kazanacak. Kampanyaya katılmak için müşterilerin yapması gereken işlem 4.5G 30 GB yazıp 5555’e SMS atmaları.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı