Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Veriyor

Türk Telekom, kullanıcılarına 30 GB hediye internet dağıtıyor. Her ne kadar birçok kullanıcı tarafından şikayetlerin odağı haline gelse de uygun fiyatlı olması ve bol internet dağıtması pek çok kullanıcı tarafından memnuniyet ile karşılanmakta. Firma, eski müşterilerini düşünerek büyük bir internet kampanyası başlattı. Sınırlı sayıda müşteriye 30 GB’a kadar dağıtılacak olan internet paketi, 3 ay boyunca geçerli olacak.

Türk Telekom Firmasından 30 GB Hediye İnternet

Müşterilerine bol bol internet dağıtan Türk Telekom, dev hediye paketleri ile hat sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi birçok hat sahibi bulunuyor. Bu hat sahipleri müşterilerini kendilerine çekmek için çeşitli kampanyalar yürütüyor ve buna göre yeni çalışmalar yapıyor. Bazı hat sahipleri taahhüt için sürekli operatör değiştirirken bazıları yıllardır aynı hatta kalıp bu hat ile yaşamına devam ediyor.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Veriyor
Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Veriyor

Türk Telekom, bu kullanıcılarını düşünerek Yılların Hediyesi kampanyasını daha öncesinde duyurmuştu. Halen geçerli olan bu kampanyaya 1.5 milyon katılım hakkı bulunuyor ve henüz kampanya bitmiş değil. 9 Şubat 2018 tarihinden önce Türk Telekom’a katılan her müşterinin yararlanabileceği bu fırsat, 3 fatura dönemi boyunca Türk Telekom kullanıcılarına internet dağıtıyor. 30 GB’a kadar alınabilecek olan internet paketleri, kullanıcının ne kadar Türk Telekom’da olduğuna göre değişiyor.

Türk Telekom 30 GB hediye internet kapsamında 9 Şubat 2018 öncesi Türk Telekom’a katılan birçok kullanıcı bu kampanyaya dahil olabiliyor. Hediyeler toplam 3 ay, her aya bölünerek veriliyor. 90 günden 1 yıla kadar olan kullanıcılar toplam 3 GB, 2 yıla kadar 6 GB, 3 yıla kadar 9 GB, 4 yıla kadar 12 GB, 5 yıla kadar 15 GB, 6 yıla kadar 18 GB, 7 yıla kadar 21 GB, 8 yıla kadar 24 GB, 9 yıla kadar 27 GB, 9 yıl ve üstü 30 GB hediye internet kazanıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Bu kampanyaya aynı zamanda BİMcell, POCELL, PTTcell gibi Türk Telekom’a bağlı bireysel müşteriler de katılabiliyor. Yalnızca 1 kez katılım sağlanabilen ve 4.5G uyumlu cihazlar için geçerli olan bu kampanyaya Türk Telekom müşterilerinin katılım sağlayabilmeleri için yapmaları gereken YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermek. Bunun yanı sıra online işlemler üzerinden katılım sağlanabiliyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı