Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 6 GB hediye internet dağıtıyor

İnternet, günümüzün en önemli nimetlerinden birisi olmaktadır. İnternet sayesinde arkadaşlarımız ile sohbet ederiz, internet üzerinde gelir elde edebiliriz, internetten yararlanarak daha güzel projeler yapabiliriz veya yeni şeyler öğrenebiliriz. Operatörler de bunu düşünerek kendini özellikle teknoloji alanında geliştirmek isteyen gençler için güzel bir kampanya başlatmış durumda.

Türk Telekom, BTK Akademi kullanmak isteyen fakat bu konuda yeterli mobil internet paketi bulunmayan kullanıcılar için güzel bir kampanya başlattı. Bilindiği üzere BTK Akademi, yazılım alanında gelişmek isteyen ve bu alanda meslek edinmek isteyen kullanıcılar için harika bir seçenek. Bu konuda kendini geliştirmek ve teknoloji alanında meslek edinmek isteyen kullanıcılara Türk Telekom 6 GB hediye internet dağıtıyor.

Türk Telekom 6 GB hediye internet kampanyasının detayları

Türk Telekom firmasının BTK Akademi kullanıcılarına yönelik yaptığı bu kampanya ile müşteriler aylık 6 GB bedava internetin sahibi olabilir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faturalı ve faturasız her müşteriler faydalanabilecek. Bu kampanya ile müşteriler BTK Akademi’de geçerli aylık 6 GB hediye internet hakkını kullanmaya başlayabilecek.

Türk Telekom 6 GB hediye internet dağıtıyor
Türk Telekom 6 GB hediye internet dağıtıyor

Müşterilerin BTK Akademi üzerindeki eğitimlerine her yerden devam edebilmesi için düzenlenen bu kampanyaya katılmak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. 1 ay boyunca kullanılabilecek olan internet paketinden kalanı öğrenmek için KALAN yazıp 5555 numaralı hatta SMS göndermeniz gerekiyor. Bu hizmet ile birlikte 2 saat öncesinde kalan bilgiler belirtilir.

Dijitalleşme çağına girdiğimiz bu dönemde geleceği şekillendirecek olan yeni nesil, BTK Akademi sayesinde yeni yazılımlar öğrenebilecek, programlama dilleri ile kendini geliştirecek, modelleme yapabilecek. Geleceğin mesleklerini öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayıp Türk Telekom firmasının dağıttığı 6 GB hediye internet kampanyasına katılabilir ve eğitim videolarını izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsin.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi

Türk Telekom’un kampanya ile ilgili bahsettiği bir diğer detay ise kampanyanın yalnızca 1 kez geçerli olmasıdır. 1 ay boyunca kullanılabilecek olan kampanya diğer bir aya devredilemez veya farklı bir kampanyada tekrar kullanılamaz. Bunun yanı sıra farklı bir hatta devredilemeyen bu kampanya yalnızca tek bir hatta geçerli olmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı