Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor

Türk Telekom her müşterisine ücretsiz olarak 8 GB internet hediye ediyor. İnternetin bir zamanlar disk ile dağıtıldığı dönemleri de yaşadık. Bilgisayardan ilk kez internete girdiğinde yaşadığın o heyecandan öte internette sörf kavramını ve daha fazlasını keşfettin. İnternetin çevirmeli sesinden sonra internete bağlanmak o zamanlar çok popüler değildi. Sonraları telefonlara giren internet gittikçe yaygınlaşmaya başladı.

Günümüzde Türkiye nüfusunun neredeyse %90’ı internet kullanımı gerçekleştiriyor. Özellikle koronavirüs sürecinden sonra internet kullanımında yaşanan artış internetin daha çok büyüdüğünü göstermekte. Yaşadığımız bu pandemi sürecinde Türk Telekom eğitim hayatı gören öğrencileri de düşünerek onlara 8 GB internet dağıtıyor.

Türk Telekom 8 GB hediye internet veriyor

Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom öğrenciler için 8 GB hediye internet dağıtıyor. EBA için geçerli olarak internet paketinde öğrenciler 8 GB hediye internetin sahibi olabilir. Bu sayede uzaktan eğitim göre her bir öğrenci derslerinden geri kalmayacak. Faturalı ve faturasız her abonenin katılabileceği EBA kampanyası her ay bir defa geçerli olacak şekilde düzenlenecek.

Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor
Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor

Türk Telekom kullanıcılarının kampanyaya katılabilmeleri için herhangi bir başvuru yapmalarına gerek yok. Tüm Türk Telekom kullanıcıları için bu kampanya geçerli olmaktadır. EBA’ya giren kullanıcılar kalan kullanımlarını görmek için faturalı hat üzerinde KALAN yazıp 5555’e SMS gönderebilir. Faturasız hatlar KALAN EBA yazıp 5555’e SMS göndermelidir. Türk Telekom’un Online İşlemler mobil uygulamasında veya internet sitesi üzerinde de kalan kullanımları görmek mümkün olmaktadır.

Türk Telekom 8 GB internet kampanyasına katılan kullanıcıların internet hakları bir sonraki döneme aktarılmayacak. Ayrıca internet paketi diğer hatlara transfer edilemez. Ay içerisinde internet hakkını bitiren kullanıcılar internet kullanımı yaptığında geçerli tarifesinden veya var olan internet paketinden tüketim yapılacak. Kampanya kapsamında geçerli olan EBA internet hediyesi yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanılmaktadır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar internet paketlerinin %80’ini ve %100’ünü kullandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım verilerini içermektedir. EBA içerisinde bulunan harici bağlantılar kampanya üzerinde geçerli olmamakla birlikte buradaki bağlantılar diğer paketler üzerinden kullanılır veya tarife üzerinden ücretlendirilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı