Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom’un kullanıcıları için sunmuş olduğu kampanyalar ile kullanıcılar bedava internetin  keyfini çıkarmaktadır. Türk Telekom hattına sahip kişiler bol internetli olan tarifelerin yanı sıra yapılan Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları sayesinde bedava internet kazanamaktadır.

Türk Telekom kullanıcısı iseniz ya da Türk Telekom’a geçmeyi düşünüyorsanız yazımızda sizler için paylaştığımız kampanyalara göz atmayı unutmayın.

türk-telekom-bedava-internet-2021

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy ile sizde bedava internet sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom Selfy bedava internet kazanmak herkesin yapabileceği oldukça basit bir işlemdir.

Türk Telekom Selfy bedava internet kazanamanın yollarından birisi de Selfy Mor paketlerden birini kullanmaktır. Selfy mor paketlerden sizin için uygun olanı seçtikten sonra bedava internet için hak kazanmış oluyorsunuz. Yapmanız gereken sadece 4545’e MOR HEDIYE yazarak kısa mesaj atmaktır. Bu işlemleri yaptıktan kısa bir süre sonra hattınıza 1 GB internet gelecektir.

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet ayarları için tıklayın

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet

Eğer Türk Telekom hattınız varsa ve 4.5G ile uyumluysa Türk Telekom 4.5G bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer kartınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek 4.5G uyumlu kart istediğinizi söyleyip alabilirsiniz. Daha sonra kartınızı taktıktan sonra 4.5G SIM yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Mobilist 15 GB Paketi

Hediye internet 1 GB hattınıza kısa süre içerisinde yüklenir, internetiniz yüklendikten sonra 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom abone sayısını arttırmak ve bünyesine daha fazla kullanıcı katmak istediğinden dolayı çok dikkat çekici bir kampanya ile karşımıza çıktı. Türk Telekom’un başlatmış olduğu Türk Telekom Hoş Geldin kampanyası yeni gelen abonelere özel 10 GB hediye internet vermektedir.

Türk Telekom’a geçen abonelerin kampanyadan yararlanmak 5555’e BOLBOL yazıp kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesajı gönderdikten sonra 10 GB hediye internet kısa süre içerisinde tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom sosyal medya kampanyası, faturasız hat sahiplerine özel yapılan bir kampanyadır. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılara 1 GB Whatsapp 1 GB Facebook ve Twitter’da geçerli olmak üzere toplam 2 GB hediye internet yüklenmektedir.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken sadece Türk Telekom hattınıza TL yüklemek, yükleme yapıldıktan sonra sosyal medya üzerinde kullanılabilecek olan internet paketleri otomatik tanımlanmaktadır.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Sevdiklerinize internet göndererek Türk Telekom 1 GB bedava internet kampanyasına katılmış olursunuz ve hem siz hem de sevdikleriniz internet paketi kazanmış olacaktır. Kampanya geçerli olduğu süreç içerisinde sevdiklerinizden birine 1 GB veya 4  GB internet gönderdiğiniz taktirde 1 GB size hediye gelecektir.

Sevdiklerinize hediye internet atmak için;

HEDIYE yazıp, (göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası) (göndermek istediğiniz internet miktarı) 9433’e göndermelisiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nasıl Yapılır

Türk Telekom’un en çok kullanılan kampanyalarından biri olan sil süpür hem faturalı hem de faturasız olan kullanıcılar için birçok hediye sağlamakta. Bedava internet, dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom sil süpür kampanyasından faydalanabilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Sil süpür kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken sadece Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yüklemek. Yükledikten sonra şifrenizle giriş yapıyorsunuz ve her hafta sil süpür kampanyasından hediyelerinizi alıyorsunuz.

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet ayarları için tıklayın

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Uygun fiyatlı paketleri ve sürekli dağıttığı hediye internetler ile gündeme gelen Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası ile de kullanıcılarına baya büyük bir hediye olanağı sağlıyor.

Türk Telekom, uygulaması içerisinde bulunan sil süpür kampanyası ile düzenli olarak hediye dağıtmaktaydı. Fakat bunun yanı sıra ek kampanyalar ile de karşımıza çıkmakta. Sadece sms göndererek bedava 10 GB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken 5555’e GIGA yazıp kısa mesaj göndermek sonrasında kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2021?

Türk Telekom’un bedava internet konusunda birçok kampanyası bulunmaktadır. Mobil ve fiber altyapıya sahip olan ve yüksek sayıda kullanıcıya sahip olan Türk Telekom operatörü müşterilerini memnun etmek için sürekli kampanyalar yapmaktadır.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır diyenler bu yazımızda yer alan yöntemlerden hangisini istiyorsa deneyip bedava internet elde edebilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom’un her yöne paketlerinden birini kullanıyorsanız aylık size gelen belli miktarda SMS tutarı olur ve genelde kullanılmaz boşa gider. Türk Telekom’un dönüşen kampanyası sayesinde kullanmadığınız SMS’leri internet çevirebilirsiniz.

Dönüştürme işlemini yapmak için 5555’e DONUSTUR yazıp kısa mesaj atmanız gerekmektedir, sonrasında fazla olan SMS’ler internete dönüşmüş olacaktır. Bu gibi taktiklerle Türk Telekom bedava internet hilesi yapmanız mümkün.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bazen tarifedeki internet hepimize yetmeyebiliyor ve her zaman para vermek istemiyor insan bu gibi durumlarda bedava internet veren uygulamalara yönlendiriyoruz kendimizi ve böylelikle internet ihtiyacımızı para harcamadan gidermiş oluyoruz. Sizler için Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları sıraladık;

  • Sil Süpür İnternet Kampanyası
  • Selfy Mor Hediye İnternet Kampanyası
  • Bedava Sosyal Medya Kampanyası
  • 5G x 2 İnternet Kampanyası
  • ArayanıBil 1 GB İnternet Kampanyası
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2021

Türk Telekom bedava internet kazanma kampanyaları müşterilere bol bir şekilde sunulmaktadır. Siz de internetsiz kaldınız ve ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız yukarıda sizler için sıraladığımız kampanyalardan kendinize uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız 2021

Türk Telekom kullanan faturalı ve faturasız hatlarında kullanabildiği kampanyalardan biri Sil Süpür kampanyasıdır. Sil süpür kampanyasını kullanarak Türk Telekom bedava internet faturalı ve faturasız olarak alabilirsiniz. İki ayrı durum için de farklı hediyeler barındırmakta olan Sil Süpür kampanyası en kolay internet kazandıran kampanyalardan biridir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı