Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2021

Ülkemizde faaliyet gösteren telekomünikasyon firmalarından birisi olan ve birçok sağlayıcının da altyapısını oluşturan Türk Telekom, mobil olarak sıklıkla tercih edilen bir sağlayıcıdır. Türk Telekom, kendisini tercih edenler için birçok avantajlı opsiyon sunmakta ve sık şekilde bedava İnternet ya da dakika vermektedir.

Türk Telekom’un verdiği bedava İnternet dışında birçok kişi Türk Telekom bedava İnternet ayarları 2021 sorusunun yanıtını da merak etmektedir. Birkaç uygulama aracılığıyla ücretsiz İnternet edinilebileceği gibi, birkaç ayar ile de belirli yerlerde geçerli ücretsiz İnternet elde edilebilmektedir.

Türk Telekom bedava dakika kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Selfy bedava internet için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom firması, müşterilerine her hafta İnternet kazanabilecekleri bir uygulama olan sil süpür uygulamasını sunmuş ve üyelerine başta İnternet olmak üzere dakika veya farklı hediyeler kazanma imkanı tanımıştır. Birçok kişi de bu uygulama aracılığıyla sıklıkla bedava İnternet kazanmakta ve kullanmaktadır.

Bunun yanı sıra farklı hediyeler de sağlayan Türk Telekom, bazı kişiler için düşük GB’lar veya kısa süreli kullanıma sahip İnternet paketleri sunmaktadır. Bu durumda kişiler Türk Telekom bedava İnternet ayarları nelerdir merak etmektedir.

Birkaç APN ayarı yapılarak, belli başlı siteler ve uygulamalar için İnternet elde edebilmek mümkündür. Fakat çoğu durumda bu İnternet aşırı yavaştır ve kullanımı oldukça sınırlıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Vpn Ayarları

Türk Telekom sağlayıcısından çeşitli yollar ile bedava İnternet alabilmek mümkündür. Bu yolların başında sil süpür gelmekte, daha sonra diğer uygulamalar gelmektedir. Birçok kişi sil süpür üzerinden bedava İnternet almaktadır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Bunların yanı sıra birçok kişi, APN ayarları aracılığıyla da bedava İnternet elde etmektedir. Fakat bu kişilerin çoğu, kullandıkları İnternet’in yavaşlığından ve sınırlı olmasından yakınmaktadır. Bu durumda birçoğu Türk Telekom bedava İnternet VPN ayarları nelerdir merak etmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda kullanılan yöntemlerden olan VPN ile bedava İnternet edinme, maalesef günümüz için artık geçerli değildir. Bunun nedeni, Türk Telekom’un bu açığı fark etmiş ve kapatmış olmasıdır. Bu yüzden VPN dışındaki seçeneklere yönelmek, bedava İnternet edinebilme şansınız artıracaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Eğer siz de Türk Telekom kullanıcısıysanız ve bedava İnternet edinmek istiyorsanız, Türk Telekom’un resmi olarak sunduğu seçeneklere yönelebilirsiniz. Ya da kısa süre kullanabilmek için APN ayarları ile oynama yapabilirsiniz.

Fakat Türk Telekom Bedava İnternet 2021 için faydalanabileceğiniz en iyi seçenek, Türk Telekom mobil uygulamasında bulunan sil süpür uygulamasıdır. Haftalık olarak bu uygulamayı kullanabilir ve bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Sil süpürün yanı sıra Türk Telekom’un düzenlediği kampanyalara da katılabilir ve bu kampanyalardan bedava İnternet edinebilirsiniz.

Türk Telekom bedava dakika kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Selfy bedava internet için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Bedava İnternet Apn Ayarları

Eğer kampanyalardan veya sil süpür uygulamasından kazandığınız İnternet paketleri yetmiyor ve ekstra olarak İnternet edinmek istiyorsanız, cihazınızın APN ayarlarını değiştirebilirsiniz. Kolay bir şekilde değiştirebileceğiniz APN ayarları ile, belirli siteler ve uygulamalar için geçerli, yavaş olan bir İnternet edinebilirsiniz.

Türk Telekom bedava İnternet APN ayarları ise şu şekilde sıralanabilir;

  • İsim: Türk Telekom
  • Proxy: 213.161.151.201
  • Bağlantı Noktası: 8080
  • Apn: mms
  • Kullanıcı Adı: mms
  • Şifre: mms

APN ayarlarını bu şekilde değiştirip kaydederek, cihazınıza yeniden başlatmalısınız. Ardından ücretsiz bir şekilde İnternet’e erişebilir olacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 2020 Eylül Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu birçok kampanya bulunmakla beraber, birçok uygulama da Türk Telekom için ücretsiz İnternet sağlamaktadır. Bu uygulamaların başında sil süpür gelmekte ve müşterilere her hafta ücretsiz İnternet sağlamaktadır.

Ayrıca Türk Telekom bedava İnternet veren uygulamalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Selfy Mor kampanyasına dahil olmak,
  • Arayanı Bil Plus kampanyasına katılmak,
  • 4.5G kampanyasına dahil olmak.

Bu gibi yöntemleri ile ücretsiz İnternet paketleri edinebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet İPhone Ayarları

Android üzerinde kullanılabilen APN ayarları, İPhone üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Türk Telekom bedava İnternet İPhone ayarları için, hiçbir ayarı değiştirmenize gerek yoktur. Direkt olarak aynı bilgileri girerek ücretsiz fakat sınırlı bir İnternet edinebilirsiniz.

Ayrıca İPhone cihazlar üzerinden de, sil süpür kampanyası başta olmak üzere, tüm Türk Telekom kampanyalarına ve uygulamalarına dahil olabilirsiniz. Dahil olacağınız bu kampanyalar ile ücretsiz bir şekilde İnternet paketi kazanabilir ve geçerli oldukları süre boyunca, paket bitene kadar rahatlıkla İnternet’e erişim sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı