Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile birlikte 2020 yılına damgasını vurmuştur. Birçok uygulama üzerinden, paketler üzerinden, faturalı ve faturasız hat üzerinden Türk Telekom bedava internet hilesi ile internet paketi yapabilirsiniz. Milyonlarca sayıda abonesi bulunan Türk Telekom operatörü hazırladığı onlarca kampanyalar sayesinde abonelerinin yüzünü güldürmeyi amaç edinmiştir. Birçok paketin yanı sıra özellikle Ramazan ayı internet kampanyaları ile Türk Telekom iyi bir biçimde gündeme gelmektedir.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom hat iptali için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Hilesi Yapma

Farklı bir Türk Telekom hat sahiplerine özel olan internet hilesinden biri de 4.5 G internet hilesidir. Telefonunuz 4.5 G hat uyumuna sahipse ve hattınızı değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken 4.5 G hattını aldıktan sonra 4.5 G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır. Bu sayede telefonunuza 30 GB değerinde internet paketi yüklenmiş olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır 2020

Türk Telekom hat kullanıcıları, her yöne abonesi iseniz ve kısa mesajlarınızı paketleriniz içerisinde kullanmıyorsanız kısa mesajlarınızı bedava internete dönüştürebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için öncelikle DÖNÜŞTÜR yazarak 5555 numarasına kısa mesaj atmanız gerekir. Fakat kampanyadan faydalanabilmek için ay içerisinde paketiniz de bulunan kısa mesaj miktarından en fazla 100 adetini kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde yapılan işlem geçersiz sayılır ve bedava internet kampanyasından yararlanamazsınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom hat sahipleri vpn aracılığı ile de internet hilesi yapabilmektedir. Bunun için öncelikle yapmanız gereken güvenilir bir vpn programı bulmak olacaktır. Bu internet hilesinden faydalanabilmeniz için Shadowsocks programını kullanmanız yararınıza olacaktır. Bunun için öncelikle yapmanız gereken şey ise telefonunuza söylemiş olduğumuz bu programı indirmek olacaktır.

Daha sonra program kurulumunun sağlanması ile birlikte sizden istenen gerekli bilgileri girerek programa giriş yapın. Program açıldığında ise sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgilere şu şekilde cevap vermelisiniz. Profil olan kısma bedava internet kampanyası yazmanız gerekir. Remorte port: 443, server: 106.186.20.97, local port: 1080, şifre kısmına ise vpnpool şeklinde yazmanız gerekmektedir.

Sonra ise pasif olan program aktif hale getirilerek ağ erişimi kısmına güvenerek, bilgileri doldurmalısınız. Son olarak da telefonunuz da bulunan mobil veri kısmını açarak bedava interneti kullanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hilesi vpn ayarları bu şekilde yapılmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom faturalı hat sahiplerine özel olarak arayanı bil uygulaması ile telefonunuz kapalı iken arayan kişiyi tahmin ederek bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca hem sizi arayan kişi hakkında bilgi sahibi olabilir hem de Türk Telekom bedava internet hilesi yaparak telefonunuza bedava internet yükleyebilirsiniz. Arayanı bil uygulamasını özelliği, telefonunuz kapalı bir biçimde iken sizi kimin aradığını, arayan kişinin sizi kaç defa aradığını ve rehberinize kayıtlı ise de rehberde bulunan ismi size otomatik olarak çıkarma özelliğine sahiptir.

Türk Telekom faturalı hat sahipleri bu özellikten faydalanmak istiyorsa yapması gerekenler şunlardır; aylık bedava internet kazanmak için telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek PLUS yazıp 7065 numarasına kısa mesaj şeklinde gönderebilirsiniz. Ayrıca haftalık kullanımlar için de 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Türk Telekom faturasız hat sahipleri şu yöntemlerinden yararlanarak Türk Telekom bedava internet hilesi yapabilir ve internet paketlerini bedava şekilde kullanabilir. İlk olarak banka üzerinden TL yükleme işlemi yaparsanız bedava internet kazanabilirsiniz. Yani, telefonunuza TL yüklemeden önce BANKA yazıp 555 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Ardından herhangi bir ATM yolu ile veya telefon bankacılı ile hattınıza TL yükleme işlemi yapabilir ve 40 TL tutarında olan yüklemeniz de günlük 5 GB, 50 TL yüklemeniz de haftalık 5 GB ve 100 TL yüklemeniz de ise tam olarak aylık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet İPhone

iPhone kullanıcıları Türk Telekom bedava internet yapabilmek için şu yolları sırası ile izlemelidir. Öncelikle uygulama mağazasından Open Vpn Connect uygulamasını indirin. Daha sonra hücresel veri üzerinden yeni apn açın. APN’yi kopyalayın ve internet adresi üzerine yapıştırın. Gelen ekran üzerinden reklamları geçerek indir butonuna basın. Daha sonra sağ köşede karşınıza Open Vpn çıkacak ve bunu aça basın. Gerekli ayarları tamamladıktan sonra bedava interneti kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı