Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye dağıtma konusunda oldukça cömert davranıyor. Birçok operatöre göre daha fazla hediye dağıtan operatör bu defa nasıl bir Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenliyor? Türk Telekom kampanyaları arasında ücretsiz internet kazanmanızı sağlayacak birçok kampanya yer alıyor. Yazımızın devamında bu kampanyalar hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Diğer Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom 10 GB hediye internet dağıtıyor.

türk telekom bedava internet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2020

Bu sene ki Türk Telekom bedava internet kampanyalarını, Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 başlığı altında ele aldık. Faturalı ya da faturasız tüm paketlerde genel olarak en çok kullanılan internet paketi oluyor. Bu paketlerin yeterli kalmadığı durumlarda bedava internet kampanyaları araştırılıyor. Çağımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet paket fiyatlarında artmalara neden oluyor. Bu durumda ise ücretsiz internet kampanyaları kişilerin yardımına yetişiyor.

Çoğu operatör şirketi gibi Türk Telekom da bedava internet kampanyalarını genelde paketlere ek olarak veriyor. Örnek verecek olursak; kadınlara özel kampanyalar, öğrencilere özel kampanyalar, EBA giriş kampanyası, öğretmenlere özel kampanyalar, çiftçilere özel kampanyalar şeklinde sayabiliriz. Bu kampanyalardan bir diğeri ise 4.5G 30GB ücretsiz internet kampanyasıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bu başlık altında Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar yer almaktadır.

Bu uygulamalar;

  • Sil süpür: Türk Telekom mobil uygulama üzerinden sil süpür yapan tüm Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan yararlanır.
  • Hediye sosyal medya kampanyası: Bu kampanya Facebook, Whatsapp ya da Twitter gibi sosyal medya uygulamaları için geçerlidir. Bu kampanyadan faturasız hat sahibi olan kadın müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için 5555’e SOSYAL PAKET yazarak göndermek gerekmektedir. Bu kampanya faturasız hat sahibi olan kadın müşterilerine ayda 1 kez olmak şartıyla 30 TL yüklemeleri karşılığında sosyal medya için kullanabilecekleri 2 Gb ücretsiz internet imkanı sunmakta.
  • Siri: Bu kampanyada Siri aracılığıyla TL paylaşmak kişiye 500 Mb kazandırıyor. Bu kampanyadan faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için tek gereken Siri uygulaması üzerinden rehberde kayıtlı olan bir Türk Telekom müşterisi ile TL paylaşımı yapmaktır. Bu işlem sonucunda 1 gün geçerli 500Mb internet hattınıza tanımlanır.
  • Eba internet kampanyası: Bu kampanya Eba uygulaması üzerinde kullanılır. Kampanyaya faturalı ya da faturasız tüm Türk Telekom hat sahipleri katılabilir. Katılmak için yapmak gereken 5555’e EBA yazarak kısa mesaj göndermektir. Bu kampanya öğrenci ya da öğretmenlere yönelik bir kampanyadır.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Hediye İnternet Dağıtıyor

Birçok kişinin tercih ettiği bir operatör olan Türk Telekom hediye internet dağıtıyor. Türk Telekom çeşitli kampanyalar düzenleyerek hediye dağıtmaya devam ediyor. Hem paket fiyatları olarak uygun olan bu operatör hem de oldukça bonkör hediyelerde bulunuyor. Bu hediyelere sahip olabilmek için çeşitli uygulamaları indirmeniz ya da bazı kısa mesajlar göndermeniz yeterli oluyor.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom’un yeni gençlik dünyası olan Selfy de çeşitli kampanyalar sunuyor. Bu başlık altında Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyaları yer alıyor. Bu kampanya 25 yaşından küçük olan gençleri kapsamaktadır. Bu kampanya ile gençlerin daha kolay iletişim kurmalarını sağlamak hedeflenir. 25 yaş altı müşteriler, sms ya da mobil uygulama sayesinde kolaylıkla Selfy üyesi olabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Diğer operatörler gibi Türk Telekom’da bedava internet kazandırıyor. Peki, Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır? Belirli zamanlarda operatörlerin belirlediği smsler göndererek, belirli uygulamaları indirerek ya da operatörün belirlediği yöntemleri uygulayarak bedava internet kazanmanız sağlanır. Örnek verecek olursak sil süpür uygulaması Türk Telekom’un en çok kazandıran uygulamalarından biridir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Bedava internet denildiği zaman özellikle çağımızda herkesin dikkatini çekmektedir. Bu konuda kişiler çeşitli Türk Telekom bedava internet hilesi aramaktadır. Bu durumda hileye bakmaya gerek yoktur. Türk Telekom çeşitli kampanyalarla kullanıcılarına bu imkanı sağlamaktadır. Yukarıda ki başlıklarımızda bu kampanyaların detayları yer almaktadır. Bu yöntemleri uygulayarak çeşitli miktarlarda ki internet paketlerini kazanmanız mümkündür.

Türk Telekom 30 TL Yükle 3 Gb Kazan

Türk Telekom’un kullanıcılarına sağladığı bir diğer kampanya ise Türk Telekom 30 TL yükle 3 gb kazan kampanyasıdır. Bu kampanyada faturasız hat sahipleri 30 TL yükleyerek 3 gb internet kazanma imkanı yakalıyor. Müşteriler 30 TL yükleyerek 1 ay geçerli olan 3 gb internet kazanıyor. Yüklemeden sonra internet müşterilerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Yapma

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı