Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyalarında yer alan ücretsiz internet paketler ya da uygulamalar ile beraber veriliyor. Örnek verecek olursak öğrencilere ve öğretmenlere özel kampanyalar ya da sadece kadın müşterilere yönelik kampanyaları örnek olarak verebiliriz.

Yenilenmiş Türk Telekom bedava dakika paketleri için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nedir?

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyası tüm kullanıcılara bedava olarak internet dağıtımı yapan bir kampanyadır. Bu sayede operatör, kullanıcı sayılarını da yüksek bir orana ulaştırmıştır.

2020 yılında bedava internet kampanyası hizmeti veren Türk Telekom firması faturalı ve faturasız hat sahibi olan herkese hediye internet elde etme fırsatı veriyor.

türk telekom bedava internet paketi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyasında verilen internet paketlerinden bazılarında 1 yıl yararlanma hakkı bulunurken bazılarında ise 24 saatlik, 1 haftalık veya 1 aylık bir zaman dilimlerinde yararlanma hakkı bulunuyor. Bu kampanyalardan yararlanmak için çeşitli sitelerde bulunan kampanya koşullarını takip ederek bedava internet paketleri yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kapsamında düzenlenmiş olan kampanyalar şunlardır:

  • 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası,
  • Yeni Yıl Demek Bol GB Demek,
  • Türk Telekom E-dergi Kampanyası,
  • Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası,
  • Siri ile Lira Paylaşan Herkese 500 MB Kampanyası,
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Hediye Sosyal Medya Kampanyası gibi kampanyalar Türk Telekom operatörünün, kullanıcılarına sağlamış olduğu bedava internet kampanyalarıdır.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kapsamında düzenlenen bu kampanyadan faturalı ya da faturasız tüm hat sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya katılım göstermek için Türk Telekom merkezleri aracılığıyla sim kartını 4.5G ile değiştirmek gerekecektir. Bu kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce olan bir tarihte Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterisi ve sim kartı 3G olan kullanıcılar yararlanabilir. 4.5G ile uyumlu sim karta geçmenizin ardından 4.5G yazıp 5555 gönderip verilen ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyasından da sadece faturalı hat sahipleri yararlanmakta olup kampanyaya katılım göstermek için de Ek 5 GB internet paketini almanız gerekecektir. Yeni yıla özel bir şekilde düzenlenen bu kampanya 15 GB ek ücretsiz internet paketi veriyor. Bu paketi elde etmek için Android ya da İOS mağazalarından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının telefona yüklenmesi gerekiyor. Uygulamadan aylık 15 TL’ye alınabilen Ek 5 GB internet tarifesini alan kullanıcılara, 3 ay ek 5 GB, yani toplamda 15 GB ücretsiz internet veriliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile birlikte bedava internet dağıtımı yapan firma, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmıştır. Bu sebeple de Türk Telekom uygulamalar üzerinden çeşitli hediye kampanyaları düzenler. Bu uygulamalar ve kampanyaları hakkındaki bilgiye çeşitli siteler aracılığıyla ulaşılabilir.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

E-dergi kampanyası; yerli, yabancı dergi ve gazeteleri okuyabilmek için bütün operatör kullanıcılarına tanınan bir dijital okuma platformu kampanyasıdır. E-dergi uygulamasında birçok kategoride yer alan dergi ve gazeteler günlük olarak güncellenir ve bu dergi ve gazeteleri tablet ya da telefon aracılığıyla büyük bir keyifle okuyabilirsiniz. E-dergi uygulaması kullanıcılarına zengin dergi ve gazete arşivi sunar. Bunun yanında favorilere ekleme özelliği de yer alan bu kampanyada sevilen dergilere rahatlıkla erişilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır

İndirilen dergileri ve gazeteleri çevrim dışı olurken de okuma şansınız vardır, Türk Telekom mobil kullanıcıları, e-dergi uygulamasını mobil internet kotasına dokunmadan kullanabilirler.

E-dergi uygulamasında bulunan dergi ve gazetelere, bu uygulamaya abone olarak erişme imkanı elde edersiniz. Türk Telekom mobil müşterilerinin e-dergi kullanım haklarının bulunması dahilinde Türk Telekom mobil numarasıyla üyelik gerçekleştirerek aylık aboneliği ücretsiz bir şekilde başlatabilirler. Farklı bir mobil operatör kullanıcıları ise bu kampanyadan ayda 13,99 TL’ye abone olup uygulamadaki herhangi bir içerikte ek ücret ödemesi yapmadan, tüm dergi ve gazeteleri okuyabilme fırsatı elde ederler.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 siteler üzerinde bulunmuyor. Fakat çeşitli uygulamalara katılım göstererek bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Örnek verecek olursak; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında bulunan Sil Süpür kampanyası ile birlikte haftalık hediye internet kazanma şansına sahip olursunuz.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı