Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Her yıl kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sağlayan Türk Telekom bu yıl da kullanıcılarının yüzünü güldürecek çeşitli bedava internet kampanyaları düzenlemiştir. Oldukça bonkör olan Türk Telekom çağımızda her şey için gerekli olan internet konusunda da bonkör davranmış ve çeşitli bedava internet paketleri sağlamıştır. İnternet kullanmayı seven aboneleri mutlu eden kampanyalar mevcuttur. Bu kampanya detaylarını Türk Telekom bedava internet paketi 2020 başlıklı yazımızda bulabilmeniz mümkündür.

Diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet yapma için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Diğer bir çok operatör gibi Türk Telekom da kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar arasında bedava internet kampanyaları da yer alıyor. Bu başlık altında Türk Telekom bedava internet kampanyası hakkında bilgiler yer alıyor.

Türk Telekom bedava internet paketleri arasında;

  • Türk Telekom selfy bedava internet kampanyası,
  • Türk Telekom sosyal paket bedava internet kampanyası,
  • Türk Telekom 1 Gb bedava internet kampanyası,
  • Türk Telekom numaranı taşı 500 Mb bedava internet kazan kampanyası,
  • Türk Telekom hoş geldin kampanyası,
  • Türk Telekom faturasız 1 Gb bedava internet kampanyası, yer almaktadır.

türk telekom bedava internet paketi 2020

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörünün sağladığı bir diğer ücretsiz internet kampanyası Türk Telekom selfy bedava internet kampanyası olmaktadır. Türk Telekomun bu kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların faturasız hatta sahip olmaları gereklidir. 30 TL ve üzerinde yükleme yapan aboneler bu kampanyadan yararlanır. Yükleme yapmadan önce DOPDOLU HEDİYE yazarak 4545’e kısam mesaj olarak gönderilmesi gerekir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 1 Gb internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom Sosyal Paket Bedava İnternet Kampanyası

İnternetin en çok kullanıldığı alanlardan biri de sosyal medyadır. Türk Telekom sosyal medya düşkünü kullanıcılarını da düşünerek Türk Telekom sosyal paket bedava internet kampanyası düzenlemiştir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar SOSYAL PAKET yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermek yeterlidir. Bu kampanyadan kadın kullanıcılar yararlanabilmektedir. Bu kullanıcılar her 1 ayda bir 30 Tl ya da daha üstü yüklemelerde kazanılan Whatsaap, İnstagram ya da Facebook uygulamalarında geçerli 1’er Gb hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom 1 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarına bir başka kampanya olarak Türk Telekom 1 Gb bedava internet kampanyası çıkarmıştır. Bu kampanyadan yararlanmak için, 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekir. Bu yüklemenin ayrıca internet sitesi üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleştirilmesi gerekir. Tüm bu şartları yerine getiren kullanıcılar bir hafta geçerli olan 1 Gb internet paketi kazanırlar.

Türk Telekom Numaranı Taşı 500 Mb İnternet Kampanyası

Bu başlık altında Türk Telekom numaranı taşı 500 mb bedava internet kampanyası nasıl yapılacağı konusunda bilgiler yer alıyor. Bu kampanyadan yararlanabilecek kişiler, Türk Telekom’a yeni gelen aboneler olacaktır. Hattını türk telekoma taşıyan aboneler faydalanacaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanabilmek için abonelerin yeni Türk Telekom hattı almış olmaları, Türk Telekom abonesi olmaları gerekmektedir. Bu internet 30 gün geçerli olacaktır. bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için 40 TL ya da üzeri TL yüklemesi yapmak gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için BALLI 4 GB yazarak 2070’e kısa mesaj gönderilmesi gereklidir. Bu adımları yapan kullanıcılar Türk Telekom hoş geldin kampanyası kapsamı içerisinde 4 Gb internet kazanacaktır.

Türk Telekom Faturasız 1 Gb Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı kullanıcılarına sağlamış oldukları avantajları faturasız hat abonelerine de sağlamaktadır. Faturasız hat kullanıcılarının internet ihtiyaçlarını giderebilmek adına 1 Gb ücretsiz internet kampanyası sağlamıştır. Bu başlık altında Türk Telekom faturasız 1 gb bedava internet kampanyasından nasıl yararlanılacağı yer alıyor. Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına çeşitli kampanyalar düzenlemiştir. Bunlar;

  • Arayanı Bil Plus 1 GB: Bu kampanyadan yararlanabilmek için arayanı bil servisine üye olmak gerekir.
  • İnternet gönder 1 GB kazan: Bu kampanya kapsamında rehberinde kayıtlı olan bir kullanıcıya göndereceğiniz internet sayesinde sizde 1 Gb internet paketine sahip olabilirsiniz.
  • Yeni yıl bol bol GB: Yeni yıla özel olan bu kampanya da Türk Telekom faturasız hatlara özel olarak çıkarılan kampanyadır.
  • Sil süpür bedava internet: Bu kampanya Türk Telekom’un en çok sevilen kampanyalarından biridir. Sil süpür uygulaması üzerinden sil süpür yaparak çeşitli miktarlarda internet kazanma şansı yakalarsınız, olarak sıralanabilir.
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı