Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom bedava internet paketi hakkında bilgi almak için hazırladığımız bu yazı size yol gösterecektir. 2020 en güncel bedava internet paketi haberlerini sıcağı sıcağına buradan takip edebilirsiniz.

Türk Telekom operatörü yıllardır süregelen başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyalarını görmeyenler için tüm paketlere tek bir konu altından ulaşacaksınız. Türk Telekom bedava internet dünyasından yararlanmak için hattınızı Türk Telekom operatörüne taşımanız gerekiyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren GSM operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, alt yapı çalışmalarına hız vererek mevcut kapasitesini arttırmayı amaçlıyor. AR-GE çalışmaları üzerinde de duran güçlü GSM operatörü, gelirlerinin büyük bir kısmını kaynak olarak buraya aktarıyor. Türk Telekom’un müşterileri için sunduğu kampanya ve fırsatlar, kendi müşterileri dışında diğer operatör müşterilerinin de dikkatini çekiyor.

Diğer Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom mobilist 15 GB internet paketi için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Türk Telekom, müşterilerinin gönlünde yer edinmeyi sağlamak amacıyla bedava internet paketleri sunarak bol çeşitlilik sağlıyor. Bu dev kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Türk Telekom, müşterilerinin takdirini toplamayı başardı.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 2020 Eylül Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom, marka değerini arttırmak ve kitlesini daha fazla genişletmek için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Tüm bu hizmetlerinin ve uğraşlarının yanında piyasaya sürdükleri Türk Telekom bedava internet 2020 ile de birçok kesimin dikkatini çekmeyi başardılar. Başarılarını her geçen gün arttıran ve piyasada adından sıkça söz ettiren Türk Telekom markasının gelecekte yapacağı kampanyaları herkes merakla bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

1- Türk Telekom 10 GB Bedava internet

10 GB bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GIGA” yazın ve 5555’e gönderin. Böylece hattınıza Türk Telekom tarafından 10 GB bedava internet tanımlanacak. Bu bedava interneti haftanın 2 günü kullanabileceksiniz.

2- Türk Telekom Selfy Bedava internet

Selfy bedava internet paketi yalnızca Self’li kişiler yararlanabilir. Bu fırsatlardan yararlanmak için mor kampanyalardan herhangi birine sahip olmanız gerekiyor. İlk olarak hattınıza 30 lira ve üzeri yüklemeniz gerek. Hattınıza 30 lira yükledikten sonra “MOR HEDİYE” yazın 4545’e gönderin.

3- Türk Telekom 1 GB Bedava internet Kazan

Türk Telekom’un internet sitesi üzerinden kredi kartıyla en az 15 lira ve üzeri TL yüklediğiniz zaman haftalık 1 GB bedava internet tarafınıza hediye edilecek. Bu kampanyadan kurumsal hariç tüm bireysel aboneler yararlanabilir.

4- Türk Telekom Numaranı Taşı 500 MB Bedava internet Kazan

Farklı operatörlerden numarasını Türk Telekom’a taşıyan kişilere bir seferlik olmak üzere 500 MB bedava internet verilecek.

5- Türk Telekom 100 GB Bedava internet

Yanlış duymadınız. Türk Telekom bir ay boyunca kullanabileceğiniz 100 GB bedava internet veriyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom ev interneti satın almanız gerekiyor. Daha sonra bir ay boyunca hediye edilen 100 GB internetin tadını çıkarabilirsiniz.

6- Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava internet Kazan

Türk Telekom’dan yeni hat alacak kişilere özel olarak hazırlanan bu kampanyada 4 GB bedava internet tarafınıza sunuluyor. Türk Telekom’a yeni gelen kişilere yalnızca 4 GB bedava internet verilmiyor. Aynı zamanda hattınıza 40 TL ücretsiz olarak tanımlanıyor. Hattınıza tanımlanan 40 TL’yi yalnızca mesajlaşmak ve konuşmak için kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  2020 Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’a yeni gelenler, bu kampanyalardan yararlanmak için “BALLI 4 GB” yazıp 2070’e göndermeleri gerekiyor. Bu kampanya sadece yurt içinde kullanılabilir.

7- Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava internet

Cihazınıza Türk Telekom uygulamasını yükleyerek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom uygulamasına kullanıcı bilgilerinizle giriş yapıp kredi kartınız ya da banka kartınızla TL yüklemesi yaptığınız takdirde hattınıza 1 GB ücretsiz internet paketi tanımlanır.

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi kampanyasından yararlanmak için Bimcell, Teknosa mobil, Standart, Katlayan, Pttcell ve Pocell dışındaki faturasız hatta sahip olmanız gerekiyor.

Kart ile yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra “1 GB KAZAN” yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

8- Türk Telekom 4.5G Bedava internet Kazan

Kullandığınız sim kartı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğiniz takdirde 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanan 1 GB internet paketini 1 ay içinde kullanmalısınız. Hattınızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirdikten sonra “4.5G SIM” yazıp 5555’e ücretsiz mesaj atın. Böylelikle ücretsiz internet paketi kampanyasından yararlanmış olursunuz.

9- Türk Telekom Yıllık Bedava internet Paketleri

Türk Telekom, mevcut müşterilerini unutmayarak onları ödüllendiriyor. Türk Telekom’da olduğunuz her sene için 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için “YILLAR” yazıp 5555’e ücretsiz mesaj atmanız yeterli.

10- Türk Telekom Sosyal Medya Bedava internet Kampanyası

Bir ay içerisinde yaptığınız 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda bir ay boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu internet paketinin 1 GB olan kısmını Whatsapp, kalan 1 GB kısmını ise Facebook ve Twitter için kullanabilirsiniz.

Bu paketten faydalanmak için “SOSYAL PAKET” yazın 5555’e ücretsiz SMS atın. Böylece hattınıza bu kampanya tanımlanacaktır.

11- Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız “HEDIYE INTERNET” yazın ve 5555’e mesaj gönderin. Bu mesajı yollamadan önce en az 50 lira ve üzeri bir yükleme yapmanız gerekiyor. Yaptığınız yüklemeden sonra hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı