Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, çoğu zaman kullanıcı kitlesine 2019-2020 bedava internet hediyeleri sunmaktadır. Hatta bazı uygulamaları kullandırmasıyla birçok hem hediye internete hem de bolca dakikalara sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken birkaç işlem bulunuyor. Bizler aşağıda nasıl bedava internet kazanabilirsiniz ve Türk Telekom operatörünün bu uygulamasından nasıl faydalanabilirsiniz hepsini adım adım anlatacağız.

Türk Telekom hediye internet gönderme hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, kullanıcı kitlesine birçok hediye internet sunmaktadır. Hatta en çok hediye internet veren operatörler arasındadır. Hatta kendi oluşturduğu Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile her TL yüklemenizde veya faturanızı ödemenizde hediye dakika ve internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca buna ek olarak tabii birçok işlem de yapabilirsiniz. Peki, bu işlemleri nasıl yapacaksınız? Şimdi hepsini anlatalım.

  • Öncelikle mobil cihazınıza App Store veya Play Store üzerinden Online İşlemleri uygulamasını indirmelisiniz.
  • İndirme sonucu size direkt olarak 1 GB Türk Telekom operatörü bedava internet verecektir.
  • Online işlemler içerisinde yer alan Sil Süpür seçeneğiyle de hem eğlenebilir hem de Türk Telekom bedava internetler kazanabilirsiniz.

Ancak şunu da belirtmeliyiz ki Sil Süpür etkinliğini kullanabilmek için Selfy’li olmanız şarttır.

Türk Telekom hediye İnternet Veren Uygulamalar

Tambu Uygulaması Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile Türk Telekom kullanıcı kitle birçok hediye internete sahip olarak harcamanın keyfini sürmektedir. Bu uygulamalardan birisi de ‘’Tambu’’ uygulamasıdır. Bu uygulamayı App Store veya Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Ardından Türk Telekom size direkt olarak 1 GB hediye internet verecektir. Aylık kullanım olarak kullanma şansına sahip olacaksınız. Ancak bedava internet kazanmak için Tambu uygulamasını indirebilmeniz için kesinlikle Selfy’li olmanız gerekmektedir.

Selfy Dünyası, 25 yaş altı olan tüm abonelerine hem farklı hem de eğlenceli paketler sunmaktadır. Sunduğu bu paketler ile birçok hediye interneti kazanabilirsiniz. Ancak ‘’Tambu’’ uygulaması ile sadece 1 kez bu hediye internetten faydalanabiliyorsunuz.

Arayanı Bil Plus Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile hediye internetin keyfine varabilirsiniz. Bu kampanyalardan diğeri de Arayanı Bil Plus kampanyasıdır. Bu servis yardımıyla, mobil cihazınızın kapalı olması halinde kimin aradığını öğrenebilirsiniz buna ek olarak da tabii 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Aylık şeklinde servise üye olmanız halinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için PLUS yazmanız ve 7065’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet

Türk Telekom Operatörü, bedava internet veren uygulamalar ile kullanıcı müşterilerini epeyce memnun etmektedir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar kapsamında sunulan interneti kullanabilmek için bazen bazı görevleri yerine getirmek gereklidir.

Bunların en başında ise hattınız aktif bir şekilde kullanır olması gereklidir. Aktif olmayan hatlar zaten belli bir süre sonunda kapatılmaktadır. Ayrıca Türk Telekom, operatörde uzun süre kalmanız halinde sizlere özel ayrı bir kampanyalar düzenlemektedir. Aynı zamanda bedava internet uygulamaları ile tarifinize ek internetler de kazanabilirsiniz.

Eğer sosyal medya da zaman geçirmeyi seviyorsanız ama internet paketinizi yettiremiyorsanız o zaman kesinlikle Selfy ile akşam 09.00 sabah 09.00’a kadar bedava ve sınırsız bir internet kullanabilirsiniz. Bu işlemi kullanabilmek için GECE yazarak 4545’e göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca eğer hattınız 4.5G uyumluysa ve buna uyumlu bir kart alırsanız Türk Telekom sizlere 10 GB internet hizmeti sunmaktadır. Üstelik bunun için ayrıca herhangi bir bedava internet uygulaması indirmenize gerek kalmamaktadır. Sadece yapmanız gereken detay, HEDİYE 10 GB yazarak 5555’e SMS göndermeniz olacaktır. Sonucunda size hediye 10 GB internet gelecektir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile pek çok avantajdan görüldüğü gibi yararlanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı