Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Bol Kepçe 3 GB

Türk Telekom Bol Kepçe 3 GB

Türk Telekom bol kepçe 3 GB tarifesi ile karşınızda. Türk Telekom’un en çok kullanılan tarifelerinden olan bol kepçe ile birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. İnternet, dakika ve SMS paketlerinin birleştiği bol kepçe 3 GB tarifesi ile çok daha az fatura ödeyerek sınırları zorlayabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre tarife seçmeniz sizlerin yararına olacaktır. İnternet kullanımınız üst seviyelerdeyse o zaman sizin önceliğiniz internet paketi yüksek olan tarifeler olmalı. Bol kepçe tarifeleri ile dilediğiniz özellikte paketi seçebilirsiniz.

Türk Telekom’un diğer tarife ve fırsatlarından yararlanmak için Türk Telekom bedava internet 2020 kategorimize uğramanız gerekiyor.

Adından da anlaşılacağı üzere Bol Kepçe 3 GB tarifesi ile 3GB internet hakkına sahip olacaksınız. İnternet hakkının yanı sıra ayrıca her yöne 600 dakika konuşma ve yine her yöne sınırsız SMS hakkına sahip olacaksınız. Ve bu harika paket için aylık ödeyeceğiniz tutar vergiler dahil sadece 45 TL. Daha önceden Avea ile duyduğumuz Bol Kepçe 3 GB tarifesi günümüzde artık Türk Telekom’un tarifesi olarak karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır konusu için tıklayın.

türk telekom bol kepçe

Bol Kepçe 3 GB Nasıl Yapılır?

 

Aylık kullanabileceğiniz haklarınızı öğrendikten sonra bu tarifeye geçmek için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var. Bu tarifenin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatları farklılık göstermektedir. Eğer 1 yıl boyunca Bol Kepçe 3 GB tarifesi ile yola devam edeceğinizin sözünü verirseniz aylık 45 TL fatura ödemesi yaparsınız. Eğer taahhütsüz tarifeyi seçerseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 55 TL olur.

Bol Kepçe 3 GB tarifesi geçiş işlemleri için “BOL 3GB” yazın ve 5555’e kısa mesaj olarak yollayın. Bunun dışında Türk Telekom mağazalarına giderek ya da 500’ü arayarak da bu tarifeye geçebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Tarifeye geçtikten sonra taahhüt vermek için “SOZ” yazıp 5555’e göndermeniz yeterli gelecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı