Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom operatörü 2017 yılında bir ilke imza atarak Türk Telekom dönüşen tarife 2017 sunmuştu. Bu tarife aradan zaman geçmesine rağmen Türk Telekom dönüşen tarife 2020 şeklinde yenilikleriyle abonelerinin hizmetine sunulmaya devam ediyor. Her zaman abonelerinin faydasına olan hizmetler yapan Türk Telekom abonelerine en iyi hizmeti yapmak için değişik tariflere imza atmaya devam ediyor. Aboneleri Türk Telekom’un yapmış olduğu bu dönüşen tarifelerden son derece memnun oluyorlar.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom Prime kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalar arasında fazla ilgi gören Türk Telekom dönüşen tarife 2020 yapması oldukça kolaydır. Tarifeyi nasıl yapacağınızı size yazacağız.

  • Hangi hizmeti neye çevirmek istediğinizi belirleyin.
  • Daha sonra DONUSTUR yazarak 5555’e mesaj atınız.

Yollamış olduğunuz mesaj sayesinde 1000 SMS paketi yerine 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. İhtiyacınız olmayan SMS yerine fazladan 1 GB internet kazanmış olacaksınız. Bu tarifeden Türk Telekom aboneleri oldukça memnun oluyorlar.

türk telekom dönüşen tarife

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ücretli mi?

Türk Telekom’un dönüşen tarifesinden faydalanmak için ücret vermenize gerek kalmıyor. Türk Telekom’un paketi olan Türk Telekom dönüşen tarife 2020 paketinden ücretsiz yararlanmak istiyorsanız başka bir dönüşen tarife paketini almanız yeterli olacaktır. Bu esnada göndermiş olduğunuz SMS ücretsiz bir şekilde gönderilecektir. Daha sonra dönüşüm yapıldıktan sonra sizin tarafınıza bilgi olarak mesaj atılacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Dönüşen Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom operatörünün abonelerine sunmuş olduğu bu hizmet 2017 yılında yürürlüğe girmiştir. Halen yürürlükte olan bu kampanya Türk Telekom dönüşen tarife 2020 ismiyle hala devam etmektedir.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Tarifesi

Türk Telekom abonelerinin kullanmış olduğu bu tarife içerisinde 2 GB internetlerinin haricinde 1000 dakika konuşma paketi bulunuyor. İlave olarak ta 1000 SMS’leri bulunuyor. Bu paketi kullananlar paketlerini Türk Telekom dönüşen tarife 2020 olarak değiştirebiliyorlar. Kullanmadıkları ve ihtiyaç duymadıkları 1000 SMS yerine 1 GB internet kazanabiliyorlar. Bunu yapmak için kampanya numarasına mesaj atmanız yeterli oluyor.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarifesi

Türk Telekom’un dönüşen 6 GB tarifesini kullanan kişiler Türk Telekom dönüşen tarife 2020 ile fazla olan SMS’lerini ekstra 1 GB internet ile değiştirme yapabiliyorlar. Bu şekilde daha fazla internetten yararlanmış oluyor. 1000 SMS 5555’e yollayın ve yerine 1 GB fazladan internet alın.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Tarifesi

Türk Telekom 8 GB tarifesini kullanan aboneler gene ekstra 1 GB internet kazanmak için Türk Telekom dönüşen tarife 2020 faydalanabiliyorlar. Tekrar kullanmadığı 1000 SMS’i 5555’e mesaj atarak yerine 1 GB internet kazanıyorlar. Fazla fazla internette gezinmeye devam ediyorlar.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Tarifesi

Türk Telekom bol bol abonelerine internet dağıtmaya devam ediyor. Yapmış olduğu dönüşen tarifleriyle fazladan internet vermeye devam ediyor. Dönüşen 10 GB tarifesini kullananlar 1000 SMS’lerinin yerine 1 GB internet daha kazanabiliyorlar. Bunun için 5555’e mesaj atmanız yeterli oluyor.

SMS İnternete Çevirme Türk Telekom

Türk Telekom abonelerinin çoğu fazla olan SMS’lerinin yerine 1 GB fazladan alarak daha fazla internette gezinme fırsatı buluyorlar. Bu durumdan son derece memnun olan aboneler bol bol internet kazanmanın keyfini yaşıyorlar. SMS’leri GB’a çevirmek için şunları yapın.

  • Önce Türk Telekom abonesi olun.
  • Sonra kullanmadığınız SMS’i 5555’e mesaj atın.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 6 GB hediye internet dağıtıyor

Bu şekilde size SMS’nizin 1 GB internete çevrildiği mesajı gelecektir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife İptali

Türk Telekom aboneleri dönüşen tarifeleriniz iptal ettirmeniz için yapmanız gereken şeyler vardır. Tekrar SMS almak istiyorsanız DONUSEN GB yazarak 5555’e mesaj atınız.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı