Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Türk Telekom hizmetlerine son sürat devam ediyor. Bu hizmet arasında yer alan Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası ile SMS’leriniz GB’a dönüşüyor. Her zaman müşterilerinin daha fazla kazanması için kampanyalar yapan Türk Telekom bu hizmetleri hat sahipleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu hizmette faydalanmak için yapmanız gerekenleri yazacağız.

  • Türk Telekom abonesi olunuz.
  • Kullanmadığınız SMS’lerini GB’a çevirmek için mesaj atınız.
  • Mesajı yazıp 5555 numarasına yollayınız.

Bu şekilde kullanmadığınız 1000 SMS 1 GB’a dönüşmüş oluyor. Sizde fazla internetin keyfini yaşıyorsunuz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Türk Telekom bedava internet hilesi için tıklayın.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un abonelerine yapmış olduğu Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası kolay bir şekilde yapılıyor. Size nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  • Mesaj bölümüne DONUSTUR yazınız.
  • 5555 numarasına mesajı yollayınız.

Kullanmadığınız ve fazla gelen 1000 SMS hakkınız 1 GB’a dönüşmüş oluyor. Bol bol internette gezinme keyfini yaşıyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Ücretli mi?

Türk Telekom operatörü abonelerine Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası hizmetini ek ücret ödemeden sunuyor. Sadece yapmanız gereken 5555’e DONUSTUR yazmanız ve yollamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde 1000 SMS’niz 1 GB internete çevrilmiş oluyor. Daha fazla internette gezinmeye başlıyorsunuz. Artık internetim yetmiyor sorununuz ortadan kalkıyor.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kayıt Ol

Siz değerli abonelerine Türk Telekom’un sunmuş olduğu Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası kayıt ol işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Türk Telekom abonesiyseniz abone olmak istediğiniz dönüşüm festivali kampanyasının numarasına mesaj atınız. Atmış olduğunuz mesaj Türk Telekom tarafından onaylanmak için size geri mesaj olarak yollanacaktır. Sizde kayıt olma mesajını onaylayın ve kayıt olun. Sizde istediğiniz zaman kullanmadığınız SMS’leri GB’a çevirerek daha fazla internet sahibi olun. Hat sahiplerine hizmette sınır tanımayan Türk Telekom her zaman müşterilerini kampanyalarıyla memnun ediyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nasıl İptal Edilir?

Abone olmuş olduğunuzu Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası işlemini aynı şekilde iptal etme şansına sahipsiniz. Mesaj kısmına SMS’leri GB’a dönüştürmek için atmış olduğunuz mesajı tekrar geriye alma şansınız bulunuyor. Bu işlemi yapmak için tekrar SMS bölümüne geliniz. SMS bölümüne DONUSTUR yazarak 5555’e mesaj atınız. Bu şekilde daha önceden ihtiyacın olmayan SMS’lerini geri almış olacaksınız. Tabii ki bu durumu internetiniz yetiyorsa ve SMS’niz yetmiyorsa yapınız. Çünkü bu sefer internetinizin bitme durumunda internetsiz kalabilirsiniz. Bu kampanyayı tersine çevirmek sizin elinizde tercihinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz en yakın Türk Telekom bayisine gidiniz.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom operatörünün siz değerli abonelerine sunmuş olduğu kampanyalar bitmiyor. Bu kampanyalardan bir tanesi olan Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası Türk Telekom abonelerine fazla fazla SMS ve GB kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanya daha yeni başladı ve 2020 yılı içerisinde hala devam ediyor. Gün geçtikte Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyasına katılma ve kayıt olma talebi artıyor. Türk Telekom operatörü bu kampanyanın 2020 içerisinde uzunca bir ay devam edeceğini söyledi. Tarih olarak bitiş tarihi belli değil.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası 2020

Yeni yılda da abonelerine yapmış olduğu kampanyalarla jest yapan Türk Telekom’un bu yeni başlayan kampanyası Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası devam ediyor. Her geçen gün aboneleri kayıt olarak SMS’lerini GB’a çeviriyorlar. Daha fazla internette gezinme fırsatı yakalamış oluyorlar. Fazla ve kullanmadığı SMS’lerini bu kampanyayla iyi bir şekilde değerlendiriyorlar. Kampanya hakkında detaylı bilgi için hemen Türk Telekom bayisine gidiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Hediye 10 GB İnternet

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı